پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹  |  Thursday, 25 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۵۹۶
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۱ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۴
علی جلیلوند قصد دارد سال آینده فیلمنامه دیگری از برادرش وحید جلیلوند را تهیه کند.

دیباچه:

تهیه‌کننده «چهارشنبه 19 اردیبهشت» درباره فعالیت‌های خود در زمینه تهیه و تولید فیلم گفت: برادرم با همراهی علی زرنگار، مشغول نوشتن فیلمنامه تازه‌ای هستند که آخرین مراحل نگارش را پشت سر می‌گذارد.

دیباچه-علی جلیلوند

جلیلوند درباره درونمایه این فیلمنامه توضیح داد: فعلا نمی‌توانم جزییات فیلمنامه را بگویم و فقط می‌توانم به بیان این نکته بسنده کنم که این فیلمنامه یک کار کاملا اجتماعی است.

به گفته او، این فیلمنامه تا پایان سال جاری یا حداکثر فروردین سال آینده نهایی خواهد شد تا پس از آن برای دریافت پروانه ساخت به شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی ارایه شود.

این تهیه‌کننده درباره نام این فیلمنامه نیز گفت: چندین گزینه داریم اما هنوز نام قطعی فیلمنامه را انتخاب نکرده‌ایم.

ایسنا نوشت: علی جلیلوند دو سال پیش فیلم «چهارشنبه 19 اردیبهشت» را تهیه کرد که فیلمنامه آن به صورت گروهی و به قلم وحید جلیلوند، علی زرنگار و حسین مهکام نوشته شده بود و کارگردانی آن را وحید جلیلوند بر عهده داشت.

این فیلم به تازگی موفق به کسب جایزه بزرگ هیات داوران و جایزه توسعه سینمای آسیا از جشنواره بین‌المللی سینمای آسیا در وزول فرانسه شد و سال گذشته نیز به عنوان تنها نماینده ایران در بخش "افق"‌های هفتاد و دومین جشنواره فیلم ونیز حضور داشت و جایزه منتقدین جشنواره موسوم به «اینترفیلم» را کسب کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹