دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  Monday, 18 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۴۸۳
تاریخ انتشار : ۲۷ : ۰۵ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۴
تهیه‌کننده برنامه «سنجد» ضمن اعلام اینکه قرار است به سراغ یک برنامه عروسکی جدید بروند، گفت: فکر نمی‌کنم دیگر برای تلویزیون «سنجد» بسازیم.دیباچه:

سوسن کرامتی که از تهیه‌کنندگان قدیمی برنامه‌های کودک تلویزیون است،گفت: پیشنهادهایی برای ساخت برنامه‌های جدید عروسکی داریم و طرح‌هایی هم تحویل تلویزیون داده‌ایم و حتی چندین طرح از آن‌ها نیز تصویب شده است، اما به دلیل اینکه اسپانسر نداریم فعلا کارمان متوقف است.

دیباچه-سنجد


وی اعلام کرد: آخرین برنامه از «سنجد» اوایل بهمن‌ ماه از تلویزیون پخش شد و از این پس دیگر قرار نیست «سنجد» ساخته شود و بیشتر مایلیم طرح‌های جدیدتری از حوزه کودک کار کنیم؛ البته چند قسمت از برنامه «سنجد» که مدت‌ها پیش تولید شده بود قرار است تابستان امسال مجددا بازپخش شود اما در کل دیگر فکر نمی‌کنم ما عروسک سنجد را داشته باشیم.

او اظهار کرد:‌ در حال حاضر چند طرح عروسکی جدید با هنگامه مفید داشتیم اما متأسفانه علیرغم اینکه تصویب هم شده‌اند، به مرحله اجرا نرسیده‌اند.

ایسنا نوشت: کرامتی در پایان گفت:‌ اگر با طرح‌های جدید عروسکی‌مان موافقت شود، خوشحال‌تر می‌شویم که برنامه‌های جدیدتری تولید کنیم. فکر می‌کنم طرح‌هایی که داده‌ایم بتوانیم از اوایل سال جدید تولید کنیم.
برچسب ها: دیباچه ، سنجد
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با معین راهبر خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی

احساس میکنم خیلی وقت‌ها ما غرب زده میشویم | کل دنیا، موسیقی نواحی مختلف این مرزو بوم را دوست دارند

۱۷:۲۰  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
گفتگو اختصاصی «دیباچه» با مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ( گزارش میدانی )

متولی ساماندهی دستفروشان متروی تهران کیست!? / ۶۰ میلیارد تومان هزینه اوِرهال قطار‌های مترو | چرا دولت ها اهمیتی به بروزرسانی سیستم مترو نمی دهند؟

۱۶:۴۱  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها