دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲  |  Monday, 02 October 2023

دیباچه

کد خبر: ۵۲۹۵۱
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۷ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۲

دینا محمدی: « زهره صفوی »  از سن پنج سالگی در تئاتر تهران با نمایش "عملیات ژانگوله و آکروبات " به کارگردانی پدرش، بازیگری را آغاز کرد؛ او در دهه ۷۰ به عنوان مادر شخصیت و قصه های مختلف در تولیدات و آثار نمایشی درخشید و آخرین کار او در شبکه نمایش خانگی با عنوان "اکتور" پخش شد.

« زهره صفوی » بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با دیباچه گفت: به دلیل  حضور هنروران در فیلم ها و دادن نقش های کلیدی به آنها دیگر جای بازیگران به ویژه پیشکسوتان در جلوی قاب دوربین وجود ندارد.
همچنین برخی از گروه های کارگردانی نیز متاسفانه  به صورت تیمی کار می‌کنند؛ یعنی در هر کار جدیدشان از بازیگران کار قبلی شان بهره می‌برند که این خود باعث می‌شود از دیگر بازیگرانی که مطرح هستند کمتر در آثارشان استفاده کنند. 

نقش‌های کلیدی هنروران باعث شده تا کمتر از حضور پیشکسوتان بهره ببرند | از ما یادی نمیشود!

بازیگر مجموعه "روزگار جوانی" و "داستان یک شهر" در ادامه بیان کرد:  این روز ها از اکثرِ بازیگران پیشکسوت  یادی نمی‌شود و حتی خیلی از آنها بیکار هستند.تاسف انگیز تر اینکه کمتر فیلمی تولید می شود که بخواهند از بازیگران مطرح و حتی پیشکسوتان بازی بگیرند و همین باعث شده تا این سالها کمتر و به ندرت پیشکسوتان در نمایش های خانگی، تلویزیون و یا سینما حضور پیدا کنند.

بازیگر فیلم سینمایی "بی پولی"  و " دیگه چه خبر" پیرامون این سوال که خانه سینما از پیشکسوتان عرصه هنر حمایتی شده، یادآور شد: خانه سینما تا آنجایی که برایشان امکان دارد حمایت می‌کنند.

نقش‌های کلیدی هنروران باعث شده تا کمتر از حضور پیشکسوتان بهره ببرند | از ما یادی نمیشود!

بازیگر مجموعه نمایش خانگی " اکتور" در این خصوص بیان کرد: در این مجموعه،  ۵ الی ۶ روز بیشتر بازی نداشتم و در کنار نیما جاویدی به عنوان نویسنده و کارگردان کاربلد این پروژه نمایش خانگی در کنار  مجید مطلبی تهیه کننده حرفه ای حضور داشتم.

برچسب ها: زهره صفوی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در گفتگو با دیباچه:

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای پس از وقفه چهارساله در دهه فجر برگزار می‌شود

۰۹:۰۶  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با یک نویسنده و مربی مشاعره‌ی کودکان

مشاعره؛ جایگزین مناسب برای بازی‌های رایانه ای!

۱۶:۴۸  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار