دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  Monday, 14 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۶۵۶
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۷ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش دیباچه ، به نقل از ۲۴‌ای ای؛ یک مرد انگلیسی تمام خانه خود را به یک مسیر کوهنوردی که شامل میله‌ها و طناب‌های زیادی است که به دیوار‌ها آویزان شده، تبدیل کرد تا کودک خود را برای صعود به قله به روش بازی‌های ویدئویی تشویق کند. مت هاسون ۴۸ ساله در دیوار‌های خانه خود طناب، قفسه مخصوص صعود و میله‌های مخصوص کوهنوردی را نصب کرد تا بازی Lava Earth را برای فرزندش، دیلن ۱۲ ساله شبیه سازی کند.

هاسون درمورد کاری که انجام داد گفت: "من این کار را با هدف ایجاد روحیه رقابت در فرزندم انجام دادم. من اینکار را در زمان قرنطینه سراسری شهر به دلیل همه گیری ویروس کرونا انجام دادم تا فرزندم که امکان بیرون رفتن از خانه و ورزش کردن را نداشت، بتواند در خانه فعالیت‌های تمرینی و ورزشی داشته باشد. "

وی افزود: "پسرم در اتاق زیر شیروانی می‌خوابد، بنابراین ایده صعود از آشپزخانه به اتاقش و از اتاقش به آشپزخانه ایده مورد علاقه‌اش بود و او توانست چندین بار این چالش را انجام دهد. "

بنا به گزارش روزنامه‌ای انگلیسی، برنامه ریزی شده که دیلن و برادر بزرگتر او در یک رویداد کوهنوردی برای جوانان در منطقه Loughborough شرکت کنند.

در ادامه ویدئویی از این کودک کوهنورد را مشاهده می‌کنید:

تعداد بازدید : 0
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو صمیمی دیباچه با امین الله رشیدی خواننده و آهنگساز پیشکسوت :

ردیف‌ ها صدای هنرجو را می‌سازند | صداسازی معنایی ندارد !

۱۱:۰۰  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها