شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۰  |  Saturday, 17 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۰۴۴۱
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۱۱ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹

بازیگر «معمای شاه» به بهانه بازپخش این سریال از نقش خود که برایش چالشی در میان تجربه‌های کمدی‌اش بوده است سخن گفت.

یوسف صیادی بازیگر نقش امیر مسعود وزیری در سریال «معمای شاه» درباره این نقش به بهانه پخش سریال بیان کرد: نقش امیر مسعود یک نقش ریسکی بود و مثل یک تیغ دو لبه می‌ماند و ممکن بود سال‌ها فعالیت مرا در عرصه کمدی زیر سوال ببرد یا برعکس، موفق شود و بخشی از توانایی‌ام در بازیگری را به اثبات برساند که خدا را شکر، مردم با نقش ارتباط برقرار کردند.

روایت جالب یوسف صیادی از  تیغ دولبه نقشش در سریال « معمای شاه »

وی ادامه داد: این نقش یک چالش در پرونده بازیگری‌ام است، امیرمسعود انسان عقب مانده‌ای است که حرف‌های بهلول‌وار می‌زند. نمی‌گویم این نقش خیلی خوب از آب درآمد اما همین که مردم با آن رابطه گرفتند و دوستش داشتند راضی‌کننده است.

این بازیگر کمدی درباره چالش‌های این نقش اظهار کرد: این نقش برایم یک چالش بود. البته وقتی سریال را دیدم با خودم گفتم بهتر هم می‌توانست باشد که این یک قاعده کلی برای همه نقش‌ها است. شاید جالب باشد که برایتان بگویم وقتی نقش امیر مسعود به من پیشنهاد شد یکی از مدیران موافق نبود و ترجیح می‌داد که نقش دیگری را بازی کنم اما آقای ورزی اصرار داشت که این نقش برای من باشد و اتفاقاً وقتی سریال پخش شد همان مدیر اعتراف کرد که نقش خیلی خوب شده است.

وی در توضیحات بیشتر از این نقش گفت: امیر مسعود فرزند بزرگ خانواده وزیری است و رفتارهای یک انسان عقب‌مانده ذهنی را دارد و طبیعی است که در این شرایط خیلی او را جدی نگیرند اما همین فرد به ظاهر کندذهن گاهی حرف‌های سنگینی می‌زند که دیگران را به تعجب و واکنش وامی‌دارد. این کاراکتر در بیشتر قسمت‌های سریال حضور دارد. وقتی قرار شد نقش امیرمسعود را من بازی کنم با آقای ورزی صحبت کردم و پیشنهاد دادم که با توجه به سابقه‌ای که در کارهای کمدی دارم رگه‌هایی از طنز را به این شخصیت اضافه کنیم تا جذاب‌تر شود. آقای ورزی هم موافقت کردند و بُعد طنز در کاراکتر امیرمسعود پررنگ شد.

صیادی در ادامه درباره علاقه‌اش به کار تاریخی عنوان کرد: همه می‌دانند که ژانر مورد علاقه من کمدی است. با این حال تاریخ را هم دوست دارم. اگر بشود این دو ژانر را در کنار هم داشته باشیم نتیجه خیلی جذابی به دست می‌دهد.

وی ادامه داد: به نظرم حتی در کار تاریخی هم می‌توان کمدی داشت و نقش طنز بازی کرد تقریباً شبیه به آنچه خودم در سریال «معمای شاه» انجام دادم و از این حیث سریال تاریخی را متناقض با کار طنز نمی‌بینم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گزارش دیباچه| همه چیز درباره ویژه‌برنامه‌های سحر و افطار ماه رمضان در شبکه‌های سیما

وقتی خلاقیت در تلویزیون گمشده است!

۰۹:۵۶  -  ۲۴ فروردين ۱۴۰۰
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها