پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹  |  Thursday, 13 August 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۹۹۱۵
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۰ - ۰۲ آذر ۱۳۹۸

به گزارش دیباچه، ویدئویی در فضای مجازی ( با وجود محدودیت های اینترنت در ایران ) دست به دست می چرخد که نشان می دهد مهناز افشار در یک مسابقه استعدادیابی مربوط به یکی از شبکه های فارسی زبان خارج از کشور در کنار دو خواننده لس آنجلسی در حال داوری یک شو تلویزیونی است .

ویدیو، پشت صحنه برنامه « پرشیا گات تلنت » محصول شبکه « ام بی سی پرشیا » را نشان می دهد که در سوئد در حال ضبط است و  قرار است به زودی از این شبکه پخش شود. در کنار مهناز افشار ،ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، نازنین نور از مجریان و بازیگران ایرانی و آمریکا داوران این مسابقه هستند. 

او در ماه های اخیر کم حاشیه  برای خودش درست نکرده و جدی ترین اتفاق برای او در جریان شهادت یک روحانی به دلیل بازنشر توئیت یکی از منافقین رخ داد که برایش پرونده ای در قوه قضاییه باز شد؛ افشار درحالی در این برنامه دیده می شود که چندی پیش در یک ویدئو ، نیامدنش در ایران را مربوط به حضورش در یکی از پروژه های سینمایی و مسائل دیگر عنوان کرد و گفت به زودی به کشور باز می گردد؛ 

حالا حضور عجیب او آن هم با حجابی بر سر درکنار دو خواننده لس آنجلسی مسیر بازگشتش به وطن را بدون شک با اما و اگرهایی مواجه می سازد.

باید دید واکنش مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و علی الخصوص قوه قضاییه نسبت به انتشار چنین ویدئویی از افشار چیست و آیا افشار تصمیم قاطع خود را برای رفتن از ایران گرفته است یا خیر؟
 
تعداد بازدید : 0
منبع: دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ملارد خبر داد

خانه لاله و لادن به اقامتگاه سنتی تبدیل می‌شود!

۱۶:۴۹  -  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
انتشار لیست کارگردانان اول تایید شده از سوی سازمان سینمایی حاشیه ساز شد

مجوز کارگـــردانی به شـــاخ اینســـتاگرامی باز هم زیرســوال رفت | وقتی «کریمپور» نه سابقه دستیاری دارد و نه به جشنواره‌ای رفته!

۱۶:۲۹  -  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹