جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Friday, 07 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۹۶۶
تاریخ انتشار : ۰۵ : ۰۶ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
داریوش ارجمند با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی و سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تجلیل شد.

دیباچه:

همزمان با آیین اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، با اهدای لوح تقدیر ار هنرمند پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشور بابت تلاش هایش در عرصه هنری و همچنین داوری این دوره جشنواره تجلیل به عمل آمد.
داریوش ارجمند در این مراسم گفت: با دیدن چهره هایی مانند وزیر بهداشت و علی اکبر صالحی رئییس سازمان انرژی اتمی که در میان بزرگان سرزمینم هستند، افتخار می کنم.

دیباچه-داریوش ارجمندوی افزود: تحت سه شعار عبودیت خداوند متعال، نوکری مردم و خدمت به فرهنگ و هنر سرزمینم ایران، ادامه بقا می دهم، از این رو هرچه تاکنون یافتم برای این سه شعار بوده است.
ارجمند، با اشاره به خدمات فراوان قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، کارها و تلاش وی را به مثابه کار پیامبرانی تشبیه کرد که علاوه بر خدمت در وزارت بهداشت به عنوان یک پزشک با تکیه بر خداوند متعال، چشم بسیاری را روشنایی و بینایی می بخشد، که این خود جای بسیار تقدیر و قدردانی دارد.
وی در ادامه خطاب به دانشجویان علوم پزشکی حاضر در مراسم، به دوران دانشجویی خود اشاره کرد و گفت: من هم روزی دانشجو و مثل شما با نشاط و جنب جوش داشتم اما آنجه مهم است به شما توصیه می کنم راهی را که در پیش دارید با تکیه به خداوند جلو ببرید و بدانید که دائم زیر زه بین خداوند هستید.
ارجمند افزود: این را هم بدانید که هچکس تنها نیست و نگاه خداوند همواره همراه شماست.

** قدردانی از تیم هسته ای
این هنرمند پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون در ادامه از تیم هسته ای کشور بایت تمامی تلاشها و زحماتی که متحمل شده اند تا برجام به نتیجه برسد، تشکر و قدردانی کرد.
داریوش ارجمند در ادامه تصریح کرد که جمع اندک دیپلمات های ما توانستند با اقتدار از حقوق مسلم ملت ایران در برابر قدرتهای جهانی دفاع کرده و تاریخ ایران و جهان را به گونه ای دیگر رقم بزنند.
وی از تمامی تلاش ها و اقدامات دولت یازدهم به ویژه حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری نیز قدردانی کرد.
ارجمند همچنین از دست اندرکاران برگزاری هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور برای برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری قدردانی و ابراز امیدواری کرد اینگونه حرکت ها با جدیت ادامه داشته باشد و این جشنواره در دوره ها یعدی به رشد و بالندی بیشتر برسد.

ایرنا نوشت: هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه های پزشکی سراسر کشور در بخش های مختلف موسیقی، تئاتر، فضای مجازی، نقد فیلم، تیزر فیلم نامه نویسی، انیمیشن، نمایشنامه نویسی، نمایش نامه خوانی و بخش نماهنگ در سه روز از 17 تا 19 بهمن ماه در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
آیین اختتامیه هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با حضور سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، جمعی از معاونان و مشاوران وزارت بهداشت، شماری از هنرمندان از جمله داریوش ارجمند و فرهاد قائمیان و جمعی از دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در حوزه هنری سازمان تبلیعات اسلامی برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«فقیهه سلطانی»، بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما در گفتگو با دیباچه گفت:

تحمل ریتم کُند سریال‌های اخیر را ندارم | تصویری که از زن در سریال‌ها به نمایش در می‌آید را نمی‌پسندم!

۱۰:۴۰  -  ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰
«اصغر پیران»، خواننده و بازیگر سینما و تئاتر در گفتگو با دیباچه گفت:

بامداد افشار می‌گوید " جنس صدای من با آهنگسازی او سازگارتر است | من نه سبک دارم و نه تعزیه­ خوان هستم!

۱۲:۵۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با لیلا صبوحی نویسنده «نیوتن زیر دختر گردو»

 خودسانسوری در زنان نویسنده بیشتر است | این روز‌ها مشغول بازنویسی خاطره‌های پدرم هستم!

۱۱:۰۴  -  ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار