شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰  |  Saturday, 04 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۲۲۷
تاریخ انتشار : ۴۸ : ۱۱ - ۰۴ آبان ۱۳۹۶
بازیگر سریال "شهرزاد" گفت:علی نصیریان الگوی اخلاق، حرفه‌ای بودن و سلامت در بازیگری است. وی با توجه به تجربه بیشمار ایفای نقش و بعد از سالها بازیگری هر لحظه جلوی دوربین با جدیت ظاهر شده و بازی برای او مقوله‌ای حیاتی بود.

به گزارش دیباچه، مهران نائل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، در خصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: پیشنهادهایی برای بازی در چند اثر سینمایی و تلویزیونی داشته‌ام اما هنوز هیچ کدام قطعی نشده و تنها بازی در فصل سوم سریال شهرزاد را پشت سر می گذارم.

وی درباره حضور دوباره خود در عرصه تئاتر افزود: علاوه بر شهرزاد به تازگی تهیه کنندگی نمایش آبجی را پذیرفته‌ام که این نمایش به امید خدا در سالن سایه تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

بازیگر سریال «شهرزاد»: نقدهای عجولانه ذهنیت‌های بدی را نسبت به شهرزاد2 ساخت

بازیگران سریال "شهرزاد" درباره حضور خود در جشنواره فیلم فجر امسال تاکید کرد: چندین پیشنهاد مطرح شده اما به طور قطعی با فیلم "کار کثیف" به کارگردانی "خسرو معصومی" در جشنواره امسال حضور خواهم داشت. این فیلم در حال حاضر مراحل فنی و صداگذاری را پشت سر گذاشته و به امید خدا به جشنواره خواهد رسید.

وی درباره نقش خود در این فیلم ادامه داد: نقش جذاب و متفاوتی را در این فیلم بازی کرده‌ام و در کل امیدم به "کار کثیف" و حضور موفقش در جشنواره بسیار زیاد است.

نویسنده و کارگردان نمایش "بهمن کوچیک" درباره شانس خود برای کسب سیمرغ بلورین جشنواره تاکید کرد: زیاد به جایزه یا سیمرغ جشنواره فکر نمی کنم. برای من خود نقش و اثر مهم است و اینطور نیست که برای جایزه هر نقشی را بپذیرم. خوشبختانه نقشم در در کار کثیف جای کار بسیاری داشت و همین برای من مهم‌ترین اتفاق است.

نائل درباره انتقادات بسیاری که از فصل دوم سریال شهرزاد می‌شود افزود: متاسفانه برخی حتی قبل از شروع فیلمبرداری فصل دو نقد خود را شروع کرده بودند و می‌گفتند که فصل دو به هیچ وجه خوب نمی‌شود. این نقدهای عجولانه ذهنیت‌های بدی را نسبت به شهرزاد دو ساخت و عادلانه نبود.

بازیگر فیلم "در مسیر زاینده رود" ادامه داد: از نظر من فصل سوم شهرزاد باید دیده شود زیرا مکمل بسیار خوبی برای فصل دوم خواهد بود. البته این راه هم نباید فراموش کرد که فصل اول این سریال 27 قسمت بود و فصل دوم در 15 قسمت پایان یافته و به نتیجه رسید.

وی کم بودن تعداد قسمت‌های فصل دوم را دلیلی بر نقدها خواند و تصریح کرد: شاید کم بودن تعداد قسمت ها در فصل دوم باعث اینگونه نقدها شد. فصل یک 25 قسمت بوده و فرصت زمان بیشتری را برای پرداخت داستان و شخصیتها در دست داشت اما فصل دو با نیمی از این زمان ساخته شد و آنچنان فرصتی برای پرورش داستان و شخصیت‌ها نداشت. من مطمئنم بعد از پخش فصل سوم شهرزاد جواب خیلی از سوالات و منتقدین داده خواهد شد.

بازیگر فیلم "اتوبوس شب" درباره تاثیر حضور علی نصیریان درنقش بزرگ آقا در فصل اول و نبود وی در فصل دوم خاطر تاکید کرد: علی نصیریان ستون اصلی سریال شهرزاد بود. وقتی شما ستون اصلی را بردارید بنای اصلی لغزنده می شود و باید ستون جایگزین مناسبی را برای آن شخصیت در نظر گرفت.

وی در همین راستا ادامه داد: علی نصیریان توانایی فوق العاده‌ای در ایفای این نقش داشت. به هیچ وجه نمی توان تاثیر زیاد عدم حضور علی نصیریان در فصل دو را نادیده گرفت. اما این را هم بگویم که حذف شخصیت بزرگ آقا در راه داستان و پیشبرد قصه بود که به درستی اتفاق افتاد.

نائل درباره شخصیت علی نصیریان و برخورد وی در بازیگری خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم در سینمای ایران یک گزینه را برای الگوی بازیگری در نظر بگیریم آن شخص بدون شک علی نصیریان است. علی نصیریان الگوی اخلاق، حرفه‌ای بودن و سلامت در بازیگری است. وی با توجه به تجربه بیشمار ایفای نقش و بعد از سالها بازیگری هر لحظه جلوی دوربین با جدیت ظاهر شده و بازی برای او مقوله‌ای حیاتی بود. من به عنوان بازیگر سریال شهرزاد همواره از بزرگ آقا به عنوان الگوی بازیگری خود یاد می کنم.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
"تورج نصر " دوبلور برجسته وبازیگرسینماوتلویزیون به دیباچه گفت

تیپ گویی در عرصه دوبله یک هنر فاخراست | باب شدن پخش سریال های چینی و کُره ای بسیار قدیمی، از کمیت وکیفیت هنر دوبله کاسته!

۱۵:۱۳  -  ۱۰ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار