دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  Monday, 14 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۸۱۶۱
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۱ - ۲۳ مهر ۱۳۹۶
بازیگری سریال "دردسرهای عظیم" گفت: اگر بخواهم به طور سر بسته بگویم به نظرم بازیگران در "پنچری" جای خودشان نبوده و درست انتخاب نشده بودند. این بزرگ ترین ضربه را به سریال و بعد از آن پروسه جذب مخاطب زد.

به گزارش دیباچه، شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون، درخصوص آخرین فعالیت ‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال "هشتاد و هفت متر" به کارگردانی "کیانوش عیاری" هستم و روزهای فیلمبرداری این سریال را پشت سر می‌گذارم.

وی درباره نقش خود در سریال "87 متر" افزود: در این سریال نقش یک مادر را بازی می‌کنم و "مهران رجبی" در نقش همسر من ظاهر شده است. ما دو فرزند داریم که داستان حول این فرزندان و خانواده می‌گذرد. البته فعلاً سیناپس کار را به ما داده‌اند و فیلمنامه کامل را نخوانده‌ایم.

بازیگر سریال "پادری"درمورد احتمال حضور خود در سریال "دردسرهای عظیم 3" تصریح کرد: هنوز هیچ صحبتی از سوی برزو نیک نژاد برای ساخت دردسرهای عظیم 3 با من نشده و نمی‌دانم آیا برای ساخت آن برنامه‌ای در نظر دارند یا نه. البته تاجایی که می‌دانم بعید است فصل سوم این سریال ساخته شود.

شهین تسلیمی: برخی اتفاقات برای «پنچری» عاقبت خوبی را در برنداشت

وی درباره عدم موفقیت سریال "پنچری" نسبت به "دردسرهای عظیم" تاکید کرد: دردسرهای عظیم داستانی اجتماعی و جذاب داشت و به نظر من بازیگران به درستی برای نقش‌ها انتخاب شده بودند و همین عاملی بود تا مخاطب با آن ارتباط برقرار کند.

بازیگری سریال "دردسرهای عظیم" با اشاره به انتخاب اشتباه بازیگران در سریال پنچری افزود: اگر بخواهم به طور سر بسته بگویم به نظرم بازیگران در "پنچری" جای خودشان نبوده و درست انتخاب نشده بودند. این بزرگ ترین ضربه را به سریال و بعد از آن پروسه جذب مخاطب زد.

تسلیمی نبود فیلمنامه کامل در برخی آثار را مشکلی عمده خواند و خاطرنشان کرد: متاسفانه در ابتدا فیلمنامه به طور کامل نوشته نشده و تنها به سیناپس خلاصه می‌شود. داستان پنچری هم از ابتدا تا انتها آن طور که باید پیش نرفت و اگر نه برزو نیک نژاد و مهران مهام همه جوره برای پنچری انرژی گذاشتند اما برخی اتفاقات برای پنچری عاقبت خوبی را در برنداشت.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو صمیمی دیباچه با امین الله رشیدی خواننده و آهنگساز پیشکسوت :

ردیف‌ ها صدای هنرجو را می‌سازند | صداسازی معنایی ندارد !

۱۱:۰۰  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها