پنجشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۹  |  Thursday, 26 November 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۷۱۸
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۱۵ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۶
بازیگر نقش امام خمینی در گفتگو با دیباچه
شکرخدا گودرزی مدرس دانشگاه، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون که بازی در سریال «معمای شاه» از آخرین فعالیت های اوست، قرار است بزودی نمایش «سهروردی» را در تالار وحدت به روی صحنه ببرد.

شکرخدا گودرزی،  نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر و تلویزیون است و تاکنون در چند اثر نمایشی و تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

شکرخدا گودرزی: در سریال «شهرزاد» حضور دارم و «سهروردی» را به روی صحنه می برم

این بازیگر که طی ماه های گذشته نقش امام خمینی (ره) را در سریال «معمای شاه» ساخته محمدرضا ورزی بازی کرده بود، درباره فعالیت های دیگرش در عرصه بازیگری به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: مشغول بازی در سریال «شهرزاد» هستم و به جز این این سریال فعلأ در پروژه دیگری حضور ندارم.

گودرزی در پاسخ به این سوال که آیا سریال «شهرزاد» دلیل عدم حضورش در آثار دیگر است، نیز گفت: خیر، با اینکه در این سریال حضور دارم، اما برنامه به گونه ای است که می توانم با هماهنگی در آثار دیگر نیز حضور داشته باشم.


این هنرمند در ادامه، درباره زمان اتمام کارش در پروژه «شهرزاد» گفت: پایان همکاری ام با پروژه «شهرزاد» مشخص نیست و زمان خاصی برای آن نمی توان در نظر گرفت.

گفتنی است شکرخدا گودرزی که کارگردانی نمایش هایی چون، «غول زنگی و قلعه سنگباران»، «بهرام چوبینه»، «خواجه نظام الملک»، «روز سیاوش» و «راز مهر سپهر» را در کارنامه دارد، به زودی نمایش «سهروردی» را به روی صحنه می برد. این اثر نمایشی درباره بخشی از زندگی فیلسوف و متفکر ایرانی، شهاب الدین سهروردی است و علی دهکردی، اصغر همت، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، افسر اسدی، الهام جعفرنژاد، نوید گودرزی، مجید جعفری، اصغر معینی، علیرضا درویش نژاد، سمیه میربهاء در آن ایفای نقش می کنند و ابراهیم حقیقی پوستر آن را طراحی کرده است.

نمایش «سهروردی» از یکشنبه دوم مهرماه در تالار وحدت به روی صحنه می رود و ساعت اجرای آن 18:00 است.

شکرخدا گودرزی: در سریال «شهرزاد» حضور دارم و «سهروردی» را به روی صحنه می برم


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
محققان خبر دادند

امید تازه‌ای برای درمان ویروس جدید کرونا !

۱۶:۵۳  -  ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پژوهشگر موسیقی اقوام مطرح کرد:

نوع ادبیِ دوبیتی، در اقصی نقاط ایران، در قرن‌های سوم و چهارم رواج داشته است!

۱۵:۲۰  -  ۰۳ آبان ۱۳۹۹