دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹  |  Monday, 13 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۵۷۶
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۰۹ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۶
«دیوید ساچت» ـ بازیگر مشهور سریال «پوآرو» ـ نقش مدیر مسئول یک روزنامه را بازی می‌کند.

به گزارش دیباچه، «گاردین» نوشت:‌ «دیوید ساچت» بازیگر مطرحی که با سریال کارآگاهی «هرکول پوآرو» شناخته می‌شود، در یک مینی‌سریال از شبکه «بی.بی.سی» نقش مدیر مسئول یک روزنامه را ایفا می‌کند.

این مینی‌سریال شش قسمتی داستان دو روزنامه را که یکی لیبرال و دیگری نشریه‌ای زرد است، پس از جریان رسوایی شنود تلفنی روایت می‌کند. کارگردانی این مینی‌سریال به «تیم وان» که ساخت سریال «دکتر فاستر» را بر عهده داشته، ‌سپرده شده است.

هرکول پوآرو مدیر مسئول یک روزنامه می‌شود

«مایک بارتلت» که سریال‌هایی چون «دکتر فاستر» و «پادشاه چارلز سوم» را در کارنامه‌اش دارد، نویسنده این پروژه تلویزیونی است. او سعی دارد در این سریال به اهمیت رسانه‌ها و روزنامه‌ها بپردازد و معضلات اخلاقی خبرنگاران و سردبیران را به تصویر بکشد.

این سریال همچنین قصد دارد دلایل خدشه‌دار شدن وجهه روزنامه‌نگاران و خبرنگاران در انظار عمومی را توضیح دهد و اندکی این تصویر را بهبود ببخشد.

«ساچت» ۷۱ ساله در این فیلم نقش مدیر مسئول و مالک حق نشر روزنامه «پست» را که از زیرمجموعه‌های «اخبار جهان» است، ایفا می‌کند. از دیگر بازیگرانی که در این سریال هنرنمایی می‌کند، می‌توان به «پاپا اسیدو»، «شین زازا»، «الی کندریک»، «میرا رید» و «بن چاپلین» اشاره کرد.

فیلمبرداری این پروژه از ماه اکتبر آغاز می‌شود و پخش آن از سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

«دیوید ساچت» بازیگر مشهور انگلیسی متولد ۱۹۶۴ از سال ۱۹۸۹ در مشغول بازی در نقش «هرکول پوآرو» ـ‌کارآگاه مشهور بلژیکی ـ است و در بیش از ۶۵ اثر تلویزیونی از تمامی داستان‌های «آگاتا کریستی» با محوریت شخصیت کارآگاه مشهور داستان‌های وی ـ «هرکول پوآرو» ـ حضور یافته است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: دیباچه ، دوید ساچت
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹