شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹  |  Saturday, 04 July 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۷۵۴۸
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۶ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۶
بازیگر فیلم «کافه ترانزیت» در گفتگو با دیباچه
فرشته صدر عرفایی بازیگر سه عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما که سال پیش جایزه نقش مکمل بهترین بازیگر زن را از هجدهمین جشن خانه سینما دریافت کرده بود از فعالیت های این روزهایش گفت.

فرشته صدر عرفایی، بازیگر عرصه تئاتر و سینما است که در فیلمهایی چون «بیست»، ساخته عبدالرضا کاهانی و «زیر نور ماه» ساخته رضا میرکریمی ایفای نقش کرده و در تئاتر با کارگردان های مطرح همکاری داشته است .

فرشته صدرعرفائی، که سال پیش برای بازی در فیلم «کوچه بی نام» ساخته هاتف علیمردانی، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از هجدهمین جشن خانه سینما گرفته است، درباره فعالیت های این روزهایش در عرصه سینما و تئاتر به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: نه در تئاتر و نه در سینما به کاری مشغول نیستم.

در میان پیشنهادها، موردی نظرم را جلب نکرده است

صدر عرفایی درباره دلایل عدم فعالیت این روزهایش در عرصه بازیگری گفت: در میان پیشنهادهایی که داشته ام موردی نبوده که در راستای انتخابهای من باشد.

گفتنی است، فرشته صدرعرفایی برای بازی در فیلم «کافه ترانزیت» ساخته کامبوزیا پرتویی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از بیست و سومین جشنواره فیلم فجر دریافت کرده و «حوض نقاشی» ساخته مازیار میری، «خواب های دنباله دار» ساخته پوران درخشنده و «هفت ماهگی» ساخته هاتف علیمردانی ازدیگر آثار سینمایی اوست.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
انتشار یک کتاب از نامه‌های خصوصی « عباس کیارستمی »،خبرساز شد

اعتراض احمد کیارستمی چه بود؟

۱۰:۱۹  -  ۰۷ تير ۱۳۹۹
گفت و گو داغ « محمدحسین لطیفی » با عوامل فیلم « تیغ و ترمه »

علی قائم مقامی تهیه کننده : احترام آقای پوراحمد را رعایت نکردند و به « تیغ و ترمه » تنها یک سانس دادند!

۱۷:۰۷  -  ۰۲ تير ۱۳۹۹
پس از ۲۳ سال منتشر شد

دفتر شعری محمدرضا شفیعی کدکنی

۱۴:۰۱  -  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
پربازدیدها
آخرین اخبار