شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۷۳۴۴
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۲ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
بازیگر "خوب، بد، جلف" گفت: به تازگی کافی شاپی با نام "آمفی کافی" را در بام لند افتتاح کرده‌ام که در این مکان علاوه بر کاربری کافی شاپ، اجرای موسیقی و تئاتر هم برگزار می‌شود.

به گزارش دیباچه، مجید مظفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، درخصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر دو فیلم به من پیشنهاد شده که در آستانه ثبت قرارداد هستم. این دو فیلم برای جشنواره فیلم فجر آماده می‌شوند و به امید خدا امسال در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا خواهم کرد.

وی درباره تولید دوباره یک نمایش طی سال جاری افزود: علاوه بر این دو فیلم در حال آماده سازی شرایط تولید یک نمایش به نام "آنتراکت" هستم. کارگردانی این اثر را خودم بر عهده داشته و به احتمال فراوان اواخر سال جاری و یا اوایل سال آینده روی صحنه خواهد رفت. این نمایش با مضمونی در ارتباط با موسیقی روی صحنه خواهد رفت.

مجید مظفری با دو فیلم به جشنواره فیلم فجر می آید

بازیگر فیلم "خوب، بد، جلف" از تاسیس یک کافه رستوران با مدیریت خودش خبر داد و اضافه کرد: به تازگی کافی شاپی با نام "آمفی کافی" را در بام لند افتتاح کرده‌ام که در این مکان علاوه بر کاربری کافی شاپ، اجرای موسیقی و تئاتر هم برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های بلند خود برای این مکان تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های پیش روی ما برای این کافی شاپ، برگزاری ورزش صبحگاهی همراه با آموش بدن و بیان بازیگری است. این برنامه و نام نویسی آن از ابتدای مهر ماه پیش رو اتفاق خواهد افتاد.

مظفری با تاکید بر فضای پاکیزه و آزاد منطقه "آمفی کافه" خاطرنشان کرد: بام لند در منطقه 22 تهران در جوار دریاچه چیتگر احداث شده و برای برنامه‌های پیش روی ما بسیار پاکیزه و خوش آب و هوا است.

منبع: میزان
برچسب ها: مجید مظفری ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار