دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  Monday, 18 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۷۳۴۱
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۲ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
بازیگر فیلم "انزوا" گفت: برای من در درجه اول عوامل و کیفیت کار و فیلمنامه خوب مهم است، بحث مالی اولویت اولم نیست. نه اینکه مورد مالی بی اهمیت باشد اما من هر نقشی را قبول نمی کنم و اینطور نیست که برای پول در آوردن تن به هر نقشی بدهم.

به گزارش دیباچه، امیرعلی دانایی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های پیش روی خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر با سه فیلم سینمایی قرارداد بسته‌ام و به امیدخدا سال خوبی را پیش رو خواهم داشت.

وی در همین راستا ادامه داد: هنوز در مورد زمان فیلمبرداری این سه اثر به من خبری داده نشده و پروسه پیش تولید آنها ادامه دارد. طبق صحبت‌های انجام شده و به امید خدا امسال با هر سه فیلم در جشنواره فیلم فجر حاضر خواهم شد.

امیرعلی دانایی: تا بازیگر جلوی دوربین نرود آن قرارداد چندان اعتباری ندارد!

بازیگر فیلم "انزوا" در مورد عدم اطمینان برخی بازیگران به ثبت قرارداد تصریح کرد: گاهی اوقات شما قراردادی را می‌بندید اما آن کار به هر دلیلی متوقف شده و قرارداد فسخ می‌شود. شاید بتوان گفت که بازیگر تا جلوی دوربین نرود آن قرارداد چندان اعتباری ندارد. من در اکثر پروژه هایی که تا به حال کار کرده‌ام یا پیشنهادی شده به عینه دیده‌ام که همه با مشکلات مالی روبرو هستند و در مراحل مختلف تولید به مشکل برخورد کرده و یا متوقف می شود.

وی با ابراز گلایه از بی‌اعتنایی مسئولین فرهنگی به مشکلات اقتصادی هنرمندان تاکید کرد: کلاً سینمای ایران به بازیگران اهمیت نمی‌دهد و به قول معروف کسی دلش به حال بازیگران نمی‌سوزد. شاید خود بازیگران هوای همدیگر را داشته باشند اما سیستم فرهنگی برای بازیگران ارزش خاصی قائل نیست.

وی نگاه خود به عرصه بازیگری را اینگونه توصیف کرد: واقعیت امر اینکه پیشنهادات بسیار زیادی به من می‌شود. اگر می‌خواستم تا به امروز همه این پیشنهادات را بپذیرم همیشه روی پرده سینما و یا قاب تلویزیون بودم اما برای من فیلمنامه، بازیگران و کارگردان بسیار مهم هستند و سعی می کنم هر کاری را قبول نکنم.

امیرعلی دانایی: تا بازیگر جلوی دوربین نرود آن قرارداد چندان اعتباری ندارد!

دانایی کیفیت را مهم‌ترین دلیل پذیرش نقش دانست و خاطرنشان کرد: برای من در درجه اول عوامل و کیفیت کار مهم هستند و بعد از آن به مسائل مالی یک پروژه نگاه می‌کنم. نه اینکه مورد مالی بی اهمیت باشد اما من هر نقشی را قبول نمی کنم و اینطور نیست که برای پول در آوردن تن به هر نقشی بدهم.


منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با معین راهبر خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی

احساس میکنم خیلی وقت‌ها ما غرب زده میشویم | کل دنیا، موسیقی نواحی مختلف این مرزو بوم را دوست دارند

۱۷:۲۰  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
گفتگو اختصاصی «دیباچه» با مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ( گزارش میدانی )

متولی ساماندهی دستفروشان متروی تهران کیست!? / ۶۰ میلیارد تومان هزینه اوِرهال قطار‌های مترو | چرا دولت ها اهمیتی به بروزرسانی سیستم مترو نمی دهند؟

۱۶:۴۱  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها