دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰  |  Monday, 29 November 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۶۷۶
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۱۶ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۶
به گفته غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش:
طبق تصمیمات جلسه اخیر شورای صنفی نمایش قرار است سه فیلم «فصل نرگس»، «سارا و آیدا» و «زادبوم» به زودی اکران شود و دیگر اینکه سینما فرهنگ به دلیل عدم رعایت قوانین جریمه شده است!

در جلسه آخر شورای صنفی نمایش قرار شده فیلم «فصل نرگس» ساخته نگار آذربایجانی به زودی اکران شود و جای «رگ خواب» ساخته حمید نعمت الله رادر گروه استقلال بگیرد؛ و البته، اتفاق دیگر اینکه سینما فرهنگ به دلیل رعایت نکردن قوانین جریمه شده است.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش، درباره دلایل توبیخ سینما فرهنگ به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت:عدم اجرای مصوبات شورای صنفی نمایش باعث شده، سینما فرهنگ تا اطلاع ثانویی حواله نمایش نگیرد!

سینما فرهنگ توبیخ شد زیرا از قوانین عدول کرد!

فرجی افزود: با وجود اینکه شورای صنفی نمایش همواره با سینما فرهنگ در نحوه اکران ها همکاری و تبادل داشته است؛ اما این سینما بر خلاف اساس نامه امضاء شده توسط دو طرف عمل کرده و اقدام به اکران فیلم های هنر و تجربه کرده است.

غلامرضا فرجی گفت: درباره اکران فیلمهای «هنر و تجربه» در این سینما نیز! اگر اخبار جدیدی باشد به رسانه ها اعلام خواهد شد.

گفتنی است علاوه بر فیلم «فصل نرگس» که جای «رگ خواب» را می گیرد، فیلم «سارا و آیدا» به ساخته مازیار میری از این هفته به جای «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده در گروه سینمایی آزادی اکران خواهد شد و فیلم سینمایی «زادبوم» ساخته ابوالحسن داوودی نیز از چهارشنبه 18 مردادماه در گروه زندگی به جای فیلم «اکسیدان» حامد محمدی اکران خواهد شد و زیر گروهای این فیلمها تا 10 روز فرصت اکران دارند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها