جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  Friday, 18 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۶۳۰۴
تاریخ انتشار : ۲۶ : ۱۲ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۶
گفتگو با کارگردان فیلم «سوگ»
«سوگ» یکی از فیلمهای موفقی است که پس از اکران های پر مخاطب خارجی در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شده است، مرتضی فرشباف کارگردان این فیلم، از دلایل تأخیر دیرهنگام اثرش گفت.

به گزارش دیباچه، فیلم سینمایی «سوگ» یکی از آثاری است که در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران است؛ فیلمی از مرتضی فرشباف که در سال 89 توسط جواد نوروزبیگی تهیه شده است.

مرتضی فرشباف: گفتند فیلمت چهره ندارد و اکرانش باعث سیاه نمایی است!

مرتضی فرشباف درباره اکران دیرهنگام فیلم سینمایی «سوگ» گفت: این فیلم در سال 1389 تولید شد اما از آنجایی که دوران ریاست محمود احمدی نژاد بود و جواد شمقدری معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد را به عهده داشت، فیلمم را سیاه و اکران آن را سیاه نمایی می دانستند که همین اتفاق اکران فیلم را به تعویق انداخت! و اینکه گفتند از آنجایی که چهره سینمایی در فیلم حضور ندارد برای اکران عمومی مناسب نیست!

مرتضی فرشباف افزود: فیلم «سوگ» پیش از اکران در گروه سینمایی «هنرو تجربه» ، اکران های خارجی داشت که با استقبال مخاطبان همراه بود.

فرشباف درباره رضایتش از اکران فیلم «سوگ» در گروه سینمایی هنر و تجربه نیز گفت: از کم و کیف فروش فیلم و بازخورد آن در میان مخاطبان فیلم بی خبرم زیرا درگیر ساخت فیلم سومم هستم که فعلا درباره جزئیات آن توضیحی نمی دهم.

گفتنی است فیلم «سوگ» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با کارگردانی مرتضی فرشباف با بازی شراره پاشا، کیومرث گیتی، امیرحسین ملکی، عادل یراقی در گروه سینمایی «هنروتجربه» اکران است و قصه آن درباره رابطه مکدر زوجی است که بر زندگی کودکشان تأثیر می گذارد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پدر اقامتگاه‌های بومگردی ایران در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

مسئولان وزارت گردشگری در عمل حمایتی از ما نکرده‌اند | مسئولان در پاسخ به سؤالات ما می‌گویند بانک‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کنند!

۱۶:۰۵  -  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها