جمعه ۰۹ آبان ۱۳۹۹  |  Friday, 30 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۲۴۱
تاریخ انتشار : ۱۲ : ۱۶ - ۳۱ تير ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
«محکومین» سریالی که قرار است به مجازات جایگزین بپردازد.

بهروز مفید تهیه کننده سریال «محکومین» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، در خصوص ساخت سریال جدید خود گفت:به تازگی بعد از موافقت سازمان صدا و سیما پس از سه سال اجازه ساخت این سریال را گرفتیم که قرار بر این است که زمستان امسال از شبکه یک سیما به روی آنتن برود.

بهروز مفید: سریال «محکومین زمستان امسال به روی آنتن شبکه یک می رود.

وی در خصوص داستان سریال نیز گفت: داستان این سریال در خصوص مجازات جایگزین است که ما از هر دو وجه یعنی هم افراد مجرم و هم قضات به آن پرداخته ایم و به نوعی قضات را به این امر تشویق می کنیم تا یک سری از کسانی که طی این اتفاقات محکوم می شوند با فضای زندان آشنا نشوند و خانواده هایشان نیز از این طریق آسیب نبینند.در این سریال میخواهیم به مردم این آموزش بدهیم که زندان شیوه تنبیه مجرمین نیست.

در «محکومین» در هر قسمت یک پرونده برای هر یک از محکومین تشکیل می‌شود و به جای تنبیه و زندان نگاه جدیدی فرهنگ سازی خواهد شد. 

سایر عوامل این سریال عبارتند از: محمدرضا سکوت تصویربردار، علی جودی دستیار یک و برنامه ریز، طلا معتضدی، حسین قناعت، محمد عبدی نویسنده، مرتضی پورحیدری طراح صحنه و لباس، علیرضا نیازی صدابردار،‌احسان روناسی گریمور، مسعود مهدوی مدیر تولید،‌سارا فروانه مطلق منشی صحنه و ...


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده