چهارشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۹  |  Wednesday, 28 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۶۱۲۸
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۵ - ۲۷ تير ۱۳۹۶
برنامه رادیویی «پی‌نوشت» با رویکرد فرهنگ سازی و بررسی مشکلات محیط زیست کشور از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

به گزارش دیباچه رضا ساکی تهیه کننده برنامه «پی‌نوشت» درباره این برنامه گفت: با توجه به مشکلات متعدد محیط زیست کشور و ضرورت فرهنگ سازی و حساس کردن افکار عمومی به شرایط ناگوار زیست محیطی کشورمان، برنامه پی نوشت از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

وی در ادامه گفت: موضوعاتی نظیر احیا دریاچه ارومیه، حفظ گونه های در معرض خطر از جمله یوزپلنگ ایرانی و اهمیت پایش و نگهداری تنوع گیاهی و مسایل مرتبط با محیط زیست کشور در این برنامه رادیویی بررسی می شود.

رادیو جوان و برنامه هایی که برای نجات محیط زیست می‌سازد

این فعال محیط زیست با اشاره خالی بودن کنداکتور رادیو از برنامه های مرتبط با محیط زیست افزود: مشکلات موجود و بحران های پیش رو از جله خطر تغییر اقلیم کشور، ریزگردها، خشکسالی، از بین رفتن پوشش گیاهی و موارد متعدد دیگر موجب شد تا پیشنهاد تولید این برنامه به مدیران شبکه رادیویی جوان ارایه شود که خوشبختانه با استقبال مواجه شد.

تهیه کننده برنامه محیط زیستی« پی نوشت» گفت: تلاش می کنیم تا با مشارکتت همه دلسوزان این حوزه از جمله استادان دانشگاه، کارشناسان و محیط بانان و خبرنگاران در حد توان اطلاع رسانی و فرهنگ سازی کنیم.

به گزارش مهر، رضا ساکی تهیه کننده و آلیس ساکی و فاطمه عباسی گویندگان برنامه پی نوشت هستند. گفتنی است این برنامه محیط زیستی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح به مدت چهل و پنج دقیقه از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

منبع: مهر
برچسب ها: دیباچه ، رادیو جوان
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده