يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۶۰۸۴
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۶ - ۲۶ تير ۱۳۹۶
امیرحسین کاکایی مجری جوان یکی از بخش های برنامه «ویتامین خ» است.
امیر حسین کاکائی مجری آیتم «پاورقی» برنامه «ویتامین خ» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: این برنامه سومین مرحله ای است که با این نوع محتوا بر روی آنتن شبکه نسیم می رود. که سری اول آن با نام «هاونگ» بود و سری دوم و سوم به نام «ویتامین خ» از شبکه نسیم پخش شد.


وی ادامه داد: در این برنامه آیتم های متفاوتی را با نام های اوستا سلام، دعوت، شوخی، پاورقی  که اجرای بخش پا ورقی بر عهده من است و بیشتر موضوع این قسمت از برنامه آسیب شناسی اجتماعی است که لحن طنز دارد و به نوعی نقد به خود است.

تست

کاکائی گفت: حضور در رسانه را با بازیگری شروع کردم اما در حال حاضر بیشتر کار اجرا و نویسندگی انجام میدهم در برنامه هایی چون سلام تهران، شمعدونی، قندواره، برکه کاشی و هنرپنجم تا به امروز حضور داشته ام و سعی کرده ام یک خط را برای اجرا هایم در نظر بگیرم و نقد کننده ناهنجاری ها باشم که در برنامه « هنر پنجم» موسیقی چاشنی این نقدها بود.

تست

وی در پاسخ به این سوال که با این مسائل ممیزی زیادشامل بخش وی می شود یا خیر؟، گفت: گاهی اوقات هرچند که نقد لحن طنز گونه داشته باشد باز هم با سیاست های سازمان جور در نمی آید گاهی پیش آمده که ممیزی هایی به برنامه هایم خورده باشد و از پخش شدن جلوگیری شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار