سه‌شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  Tuesday, 27 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۵۸۱۳
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۳ - ۱۸ تير ۱۳۹۶
توضیحات بازیگر نمایش «خواب خیس ماهی» و مجری تلویزیون درباره ممنوع التصویر شدنش
شیرین صمدی بازیگر تئاتر و مجری تلویزیون که به تازگی ممنوع التصویر شده، انتشار عکس های نمایش «خواب خیس ماهی» در صفحه اینستاگرامش را دلیل این اتفاق دانست.

شیرین صمدی مجری برنامه هایی چون «صبح بخیر ایران» و «خانواده» به دلیل انتشار عکس های نمایش «خواب خیس ماهی» در صفحه اینستاگرامش ممنوع التصویر شد!

شیرین صمدی که پیش از حضور در تلویزیون بازیگر تئاتر بوده و سابقه حضورش بر روی صحنه به سالها پیش می رسد درباره دلایل ممنوع التصویر شدنش و حاشیه های آن به خبرنگار تئاتر دیباچه گفت: پس از سالها با نمایش «خواب خیس ماهی» به تئاتر بازگشته ام و مانند هر هنرمند دیگری تیزر و عکس های نمایش را در صفحه اینستاگرامم منتشر کرده ام که همین موضوع باعث شده ممنوع التصویر شوم.

شیرین صمدی افزود: با اینکه نسبت به دیگر مجریان حاشیه کمتری دارم اما طی روزهای گذشته با یک تلفن از سوی حراست صدا و سیما ممنوع التصویر شده ام!

این هنرمند در توضیحات بیشتر گفت: از آنجایی که به دلایل غیر منطقی ممنوع التصویر شده ام ادامه ماجرا را پی گیری نکردم و برای گناه ناکرده عذر نمی خواهم.

شیرین صمدی: به دلایل غیر منطقی ممنوع التصویر شدم/ برای گناه ناکرده عذر نمی خواهم

شیرین صمدی ادامه داد: همه فعالیت من معطوف به مجری گری نمی شود. من پیش از آنکه مجری باشم بازیگر تئاتر بوده ام و فعالیت های حرفه ای صحنه را از اواخر دهه 70 شروع کردم.

او گفت: در کارنامه تئاتری ام نمایشی به نام «کریسمس مبارک» دارم؛ که اولین اثر انگلیسی زبان در ایران به شمار می رود و در فستیوالهای مختلف جهانی شرکت کرد و در جشنواره بین المللی کودک و نوجوان ترکیه به روی صحنه رفت؛ سپس در یکی از نمایش هایم نقش زنی نقال را بازی کردم و پس از آن به عنوان مجری،بازیگر به تلویزیون آمدم و در نهایت مجری شدم.

شیرین صمدی درباره فعالیت های دیگرش نیز گفت: گه گاه می نویسم و برای تلویزیون کارگردانی می کنم، که مجموعه طنز سیاسی اجتماعی «آقای خاص» یکی از برنامه هایی است که آن را در قالب 70 قسمت برای شبکه 5 سیما کارگردانی کردم.

شیرین صمدی درباره فعالیت های دیگرش نیز گفت: به تازگی تولید فیلمی مستند برای سازمان فنی حرفه ای کشور را به پایان رسانده ام.

شیرین صمدی قرار است از 22 تیرماه با نمایش «خواب خیس ماهی» به کارگردانی پوریا درزی در تماشاخانه پایتخت به روی صحنه برود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده