سه‌شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  Tuesday, 27 October 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۵۷۸۵
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۶
درباره حواشی «لامبورگینی» آخرین اثر نمایشی سیامک صفری
حضور خواننده رپ، نمایش «لامبورگینی»، آخرین اثر سیامک صفری را با حاشیه هایی همراه کرده است؛ و همه اینها در حالی است که احتمال حضور حمید صفت در «لامبورگینی» بیشتر است و بزودی خبر قطعی آن اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر دیباچه، نمایش «لامبورگینی» آخرین اثر سیامک صفری با بازی این هنرمند و اشکان خطیبی قرار است به زودی در پردیس تئاتر «شهرزاد» به روی صحنه برود.

احتمال حضور حمید صفت در «لامبورگینی» به عنوان بازیگر؟! یا خواننده؟

طبق اعلام سیامک صفری قرار بود حمید صفت، خواننده رپ در این نمایش حضور داشته باشد و این موضوع در نشست خبری «لامبورگینی» نیز مطرح شد؛ اما کمی بعد رسانه ها از ممنوعیت حضور حمید صفت در نمایش «لامبورگینی» خبر دادند.

در پی این اتفاق، چند روزی است که رسانه ها درباره حضور یا عدم حضور این خواننده اخبار متفاوتی منتشر می کنند و همه اینها در حالی است که روابط عمومی نمایش «لامبورگینی» صبح دیروز به رسانه ها اعلام کرده بود که در پى مخالفت دفتر موسیقى وزارت ارشاد اجرای خوانندگی حمید صفت لغو شده است.

حال شنیده ها حاکی از آن است که پس از صحبت های صورت گرفته، حمید صفت در نمایش «لامبورگینی» حضور خواهد داشت و وزارت ارشاد امروز خبر قطعی آن را اعلام خواهد کرد.

گفتنی است در مجوز نمایش از حمید صفت به عنوان بازیگر نمایش نام برده شده است و همین موضوع می تواند احتمال حضور او را در «لامبورگینی» پر رنگ کند؛ هرچند گفته می شود که مجوز فعالیت رسمی حمید صفت به زودی صادر خواهد شد.

نمایش «لامبورگینی» به نویسندگی و کارگردانی سیامک صفری با بازی اشکان خطیبی و سیامک صفری قرار است از پنجشنبه 22 تیرماه در پردیس تئاتر «شهرزاد» به روی صحنه برود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده