شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 13 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۶۵۰
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۱ - ۱۳ تير ۱۳۹۶
تهیه کننده برنامه «چشم شب روشن» : شبکه چهار ماموریت اصلی که دارد ،آگاهی و دانایی مخاطب است و خدا را شکر ما تا به امروز محدودیتی در ساخت برنامه نداشته ایم.

امیر قمیشی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «چشم شب روشن» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه،  گفت: این برنامه یک کار گروهی است که پشتیبانی محتوایی بسیار قوی و خوبی دارد و اتاق فکر آن متشکل از مدیر محترم شبکه چهار و خیلی از عزیزانی است که ما در ساخت این برنامه کمک کرده اند.

امیر قمیشی: آیتم های جدید برای تابستان جایگزین کرده ایم


وی ادامه داد: یکی از نقاط مثبت ما این است که ما قبل از اجرا برنامه یک بار آن را روی کاغذ پیاده می کنیم. مهمانان، کارشناسان، مباحث حوزه های مختلف را کاملا بررسی می کنیم و محمد صالح علا نیز با توجه به پیشینه ای که در حوزه های هنری دارد با استفاده از ادبیات فاخر خود باعث می شود مخاطب عام و خاص دنبال کننده برنامه باشند.

وی در خصوص وجود آیتم های جدید برای فصل تابستان و تغییرات کلی نیز گفت: ما سعی میکنیم به کلیت برنامه دست نزنیم و با توجه به اتفاقات و مناسبت ها آیتم های جدید را جایگزین می کنیم البته که برای شروع تابستان یک خانه تکانی مختصر داریم از حضور مجری و کارشناس های جدید تا تعطیلی فعلی بعضی از قسمت ها و جایگزین آیتم های مرتبط به فصل تابستان.

وی در این خصوص که آیا تا به امروز در برنامه خود دچار برخورد با خط قرمز ها شده است یا خیر نیز پاسخ داد: شبکه چهار ماموریت اصلی که دارد ،آگاهی و دانایی مخاطب است و خدا را شکر ما تا به امروز محدودیتی در ساخت برنامه نداشته ایم.

وی در مورد اینکه برای جذب مخاطب بیشتر چه فعالیت هایی انجام میدهد،گفت: سعی کرده ایم ضمن حفظ جذابیت محتوایی جذابیت های ساختاری را نیز فراهم کنیم و این موضوع جزو سیاست گذاری های اصلی برنامه بوده است. ما سعی کرده ایم که برنامه را به روز و همگام با اتفاقات جدید و مسائل روز فرهنگ و هنر پیش ببریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
کارگردان مجموعه "فراری " در گفتگو با دیباچه مطرح کرد؛

مایل نیستم رسانه ها و بویژه صدا و سیما عنوانی را به سریال « فراری » نسبت دهند!

۱۲:۵۷  -  ۱۳ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با نگین صدری زاده، از پژوهشگران و نویسندگان موفق و پرکار عرصه کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طرح توسعه زبان و ادبیات فارسی را در سطح ملی برگزار می‌کند/ کتاب گلستان سعدی به شیوه آسان خوانی برای کودکان عرضه می‌شود

۱۸:۳۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تکواندو در گفت وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هرگز قول مدال ندادم و اینبار هم هیچ تضمینی نیست!

۲۳:۳۴  -  ۱۶ تير ۱۴۰۳
پژوهشگر موسیقی و طراح و مجری طرح «نخستین شب نغمه‌های اذان ایرانی» در گفتگو با دیباچه:

طرح «نخستین شب نغمه‌های اذان ایرانی» ثبت جهانی می‌شود/ اذان می‌تواند به عنوان یک نغمه و مناجات در زندگی مردم حضور داشته باشد

۱۴:۰۹  -  ۱۱ تير ۱۴۰۳
ملی پوش دوچرخه سواری ایران در گفت وگو با دیباچه مطرح کرد؛

برای موفقیت در المپیک تمام تلاشم را می کنم / نتیجه خوب برای من و ایران یعنی در جمع ۵۰ نفر اول قرار بگیرم!

۱۴:۰۵  -  ۱۱ تير ۱۴۰۳
گلایه های ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان در گفتگو با «دیباچه»

بخاطر تیم ملی دچار مصدومیت شدید از ناحیه رباط شدم/ فراموش نمی کنم که من را چگونه از تیم خط زدند و احترامم حفظ نشد!

۰۹:۰۰  -  ۰۲ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار