شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۵۰۵
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۲ - ۰۹ تير ۱۳۹۶
علیرضا آرا بازیگر تئاتر و تلویزیون از وضعیت تئاتر و تلویزیون می گوید.
علیرضا آرا بازیگر سریال «زیر پای مادر» در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: من سال ها تئاتر کار کردم تئاتر یک هنر زنده است ،روی صحنه  فرصت خطایی نداری یعنی نه که فرصت خطایی نداریم بلکه فرصت جبران آن خطا را نداریم، مستقیما نفس به نفس مقابل تماشاگر هستیم. در تلویزیون امکانش هست و امکان جبران آن وجود دارد، اما خب بسیاری خطاهای پنهان وجود دارد .شیوه بازیگر در حفظ راکورد شخصیتش وخطاهایی که از عدم تمرکز پیش می آید.

علیرضا آرا: بهرنگ توفیقی یک نیرو تازه نفس در عرصه تصویر است


وی از تجربه همکاری با بهرنگ توفیقی نیز گفت: این دومین تجربه همکاری ما است ما قبلا در یک تله فیلم همکار بودیم اما خب برایم خیلی لذت بخش است که با بهرنگ توفیقی کار میکنم زیرا او یک نیروی تازه نفس خوش سلیقه است در عرصه تصویر زیرا برای لحظه به لحظه کارش وقت میگذارد پس بازیگر هم لذت می برد از این همکاری.


وی در خصوص به تکرار افتادن کارها در تلویزیون و اینکه آیا این موضوع در تئاتر هم وجود دارد نیز پاسخ داد: زیاد موافق به استفاده از واژه تکرار نیستم زیرا تکرار یعنی عین به عین تقلید کردن و باز آور و باز آفری یک اثر این به معنای تکرار نیست ما در زندگی واقعی نیز اتفاقات شبیه به هم را می بینیم پس پرداخت یکبار به یک موضوع قطعا کافی نیست. درگیری بین زن با شوهر یا مادر با فرزند یا پدر با فرزند آیا می توان فقط یکبار به این موضوع پرداخت؟ خیر، ما باید از زاویه های مختلف به سوژه های نگاه کنیم و نوعی دیگر آن را پرداخت کنیم. در خصوص «زیر پای مادر» هم ما در یک جامعه زندگی میکنیم قصه کاملا متفاوت و جدید است اما خب ما که از کشوردیگری نیامده ایم پس یک مقدار شباهت به تکرار افتادن نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار