شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۵۳۹۹
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۲ - ۰۲ تير ۱۳۹۶
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
مردم تئاتر کم می بینند و به سینما بیشتر می روند و چون تلویزیون بیشترین ببینده را دارد بنابراین بیشترین تاثیر را در ارتقای سطح فکری مخاطبان دارد.
سمانه حبیب پور در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، در خصوص حضورش در سریال «برنا» گفت: افتخار شاگردی در دانشگاه برایم آغاز آشنایی با عباس رنجبر کارگردان سریال «برنا» بود.  به علاوه به تماشای نمایش «دو وجب از بهشت» نشستند و تصور می کنم  با اجرا و بازی در آن نمایش من را برای این نقش انتخاب کردند.

حبیب پور در خصوص نقش خود در این سریال نیز گفت: نقش عمه بهار که عمه برنا و درنای سریال است را بازی خواهم کرد. عمه بهار مشاور و روانشناس است ولی خودش در آستانه جدا شدن از همسرش به دلیل مشکلات خانوادگی است و از طرفی هم سنگ صبور درنا است.

حبیب پور در خصوص  تاثیر کارهای اجتماعی در ارتقای سطح فکری مخاطبین نیز گفت: کارهای اجتماعی به خصوص در سریال ها که مخاطب زیادی دارد، تاثیر زیادی بر مردم خواهد گذاشت. متاسفانه مردم تئاتر کم می بینند و به سینما بیشتر می روند و چون تلویزیون بیشترین بیننده را دارد بنابراین بیشترین تاثیر را در ارتقای سطح فکری مخاطبان دارد.

سمانه حبیب پور: مخاطب جذب می شود با دیالوگ هایی که غریبه نیستند

وی با توجه به حضوش در این سریال برای جذب حداکثر مخاطبیبن نیز گفت: یکی از موارد اصلی در جذب مخاطب فیلمنامه ی قوی است. قصه ای از بطن جامعه باشد دیالوگ ها غریبه نباشد، شخصیت ها طبیعی باشند و مردم بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند.
 
وی در پاسخ به این سوال که با این صحبت ها جایگاه تحقیق و پژوهش در سریال های داستانی تلویزیونی چقدر مورد اهمیت است: تحقیق و پژوهش تاثیر مهمی خواهد گذاشت چرا که باعث می شود فیلمنامه، شخصیت ها واقعی باشد، دور از مردم و دور از حقیقت نباشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار