يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۴۳۴
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۰۹ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
همزمان با آغاز جشنواره بین المللی فیلم فجر، شبکه رادیویی تهران با استقرار در کاخ جشنواره به صورت زنده آخرین رویدادها را اطلاع رسانی می کند.دیباچه:

امیر ثقفی، تهیه کننده از پوشش جشنواره فیلم فجر در ویژه برنامه «سکانس 34» خبر داد و گفت: این برنامه به صورت مستقیم از غرفه رادیو  تهران، در محل سالن همایش های برج میلاد روی آنتن می رود. شنوندگان می توانند آخرین اخبار و رویدادهای جشنواره را از برنامه سکانس 34 بشنوند.

دیباچه-رادیو تهرانشفاف سازی، اطلاع رسانی از حاشیه ها و بازتاب رخدادهای جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با اجرای حافظ آهی و غزل نهانی تقدیم مخاطبان می شود.

به گفته تهیه کننده برنامه، این اطلاع رسانی شامل آثار راه یافته به جشنواره  و معرفی برگزیدگان از نویسندگان ، بهترین مستند و فیلم، بهترین چهره‌پردازی و جلوه‌های ویژه و طراحی لباس و صحنه حتی صدای فیلم و موسیقی است.

به نقل از پانا علاوه بر این، درباره بازیگران نقش اول مرد و زن، فیلمبرداری، فیلمنامه، کارگردانی و ... نیز اطلاع رسانی می شود.

ثقفی در ادامه افزود: سکانس 34 در راستای اطلاع‌رسانی درست، شفاف و به‌موقع از این رخداد فرهنگی تا بیست و یکم بهمن، اخبار و رویدادهای سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را از ساعت 10 و 35 دقیقه به سمع شنوندگان می رساند.


شبکه رادیویی تهران از موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز، آخرین رویدادهای جشنواره بین المللی فیلم فجر  را پوشش می دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹