سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۹۷۱
تاریخ انتشار : ۲۹ : ۱۵ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

 به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، چند وقتی بود که خبر تولید کلاه قرمزی 96 بعد از دوسال در رسانه ها دست به دست می چرخید و همگان منتظر دیدن دوباره این عروسک های دلنشین در آنتن شبکه دو سیما بودند که ناگهان خبر از دست دادن هنرمند عزیزمان عروسک گردان شخصیت اصیل و دیرینه این برنامه «دنیا فنی زاده» شوک بزرگی به دوستداران کلاه قرمزی و عوامل این برنامه وارد کرد، و این سوال پیش آمد که آیا باز هم کلاه قرمزی در این برنامه وجود دارد؟ آیا این برنامه روند تولید خود را ادامه می دهد؟ 

دختر همسایه خواهر کلاه قرمزی شد

در نهایت ایرج طهماسب در جوابی به  تمامی ابهامات به وجود آمده پاسخ داد و گفت: بله این برنامه با تمام احترامی که برای دنیا فنی زاده عزیز قائل بوده و هست به روند تولید خود ادامه خواهد داد.


در این میان اما خبری از اینکه چه کسی کار عروسک گردانی این شخصیت را بر عهده می گیرد، نبود تا اینکه در بامداد روز یک شنبه 15 اسفند ماه 95 خبرهایی با مضمون اینکه «کلاه قرمزی مادر خود را پیدا کرد» در رسانه ها چرخید و نشان دهنده این بود که کلاه قرمزی جان دوباره خواهد گرفت و طبق آخرین اخبار، عروسک گردان «دختر همسایه» شیما بخشنده، مهر بی کرانش را شامل تن بی روح کلاه قرمزی می کند.

جالب است بدانید که شیما بخشنده سالها است که با گروه ایرج طهماسب همکاری می کند و پیش از این با عروسک « دختر همسایه » این برنامه را همراهی می کرده است.


سعیده سادات احمدی

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹