يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹  |  Sunday, 17 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۹۶۹
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۱۳ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
مدیر پخش حوزه هنری گفت: اکران فیلم «نبرد خلیج فارس۲» از این هفته در تهران و ۷ شهر دیگر به نمایش درمی‌آید.

به گزارش دیباچه، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره اکران فیلم « نبردخلیج فارس 2» در استان خراسان گفت: با تصمیم فرهاد عظیما کارگردان فیلم انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» برای نمایش فیلم برنامه‌ریزی صورت گرفته بود که ابتدا فیلم در خراسان به نمایش درآید زیرا گروه انیمیشن فاطمةالزهرا (س) در این شهر مستقر هستند و تصمیم داشتند ابتدا این فیلم در خراسان به نمایش بگذارند این فیلم هم اینک در سینماهای آفریقا، هویزه، سیمرغ، پیروزی و قدس در خراسان به نمایش درآمده که با اقبال خوبی مواجه شده و هم اینک 15 میلیون تومان فروش داشته است.

انیمیشن «نبرد خلیج فارس۲» اکران می شود

وی ادامه داد: برنامه ریزی ما برای اکران فیلم همزمان پخش آگهی‌های فیلم از رسانه ملی در شهرهای فارس، اصفهان، آذربایجانی شرقی و غربی، کردستان ، قم و یزد از این هفته آغاز می‌شود.

فرجی درباره اکران فیلم در تهران توضیح داد: این هفته همزمان با اکران گسترده فیلم در شهرستان‌ها در جلسه شورای صنفی نمایش اکران این فیلم در تهران مطرح می‌شود که با موافقت شورا نمایش این فیلم را در تهران نیز خواهیم داشت.

بنابراین گزارش، انیمیشن «نبرد خلیج فارس 2» انیمیشنی است که در آن جنگ میان ایران و آمریکا در خلیج فارس شکل می‌گیرد و با هدایت سردار قاسم سلیمانی این جنگ به پیروزی می‌رسد. این به قدرت موشکی بالستیک ایران می‌پردازد. این فیلم پیامی به ترامپ است که اگر به ایران حمله کند با شکست مفتضحانه‌ای مواجه می‌شود.

فیلم «نبرد خلیج فارس 2» در هدف‌گذاری خود موفق بوده و توانسته شبکه بی‌بی‌سی را به واکنش درباره فیلم وادار کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹