شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۹۴۷
تاریخ انتشار : ۴۴ : ۰۹ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه از شنبه ۱۴ اسفند با ۲ اثر در بخش صحنه ای، ۲ اثر در بخش تجربه های کوتاه و خلاق و ۲ اثر در بخش تجربه اجرا در مکانهای نامتعارف اجراهای خود را در سالن های دانشگاه تهران و مرکز تئاتر مولوی آغاز کرد.
به گزارش دیباچه، امروز در بخش صحنه ای، باشگاه مردگان به کارگردانی مارال محمدی در سالن استاد صمیمی مفخم و شب دوازدهم به کارگردانی محسن صادقی اصفهانی در سالن استاد سمندریان اجرا شدند، هر دوی این اجراها از آثار بخش پایان نامه های برگزیده بودند. اجرای شب دوازدهم با استقبال بی نظیری رو به رو شد و در هر دو سانس اجرا تماشاگران زیادی ایستاده یا بر روی زمین به تماشای این نمایش پرداختند.

آغاز به کار هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه در تهران

در بخش تجربه های کوتاه و خلاق نیز نمایش هملت به کارگردانی علی کرسی زر در سالن کوچک تالار مولوی و نمایش دستان به کارگردانی خاتون قلازاده در کارگاه ۱ دانشکده هنرهای نمایشی دانشگاه تهران به روی صحنه رفتند.
نمایش های نکته دان عشق به کارگردانی امیرحسین گلکار در محوطه پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران و نمایش سوگ سرود به کارگردانی سینا آقازاده در سالن اصلی تالار مولوی و در بخش تجربه اجرا در مکان های نامتعارف میزبان تماشاگران اولین روز هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه بودند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹