دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 08 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۹۱۷
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۱ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۵
در گفت و گو با دیباچه عنوان شد:
بازيكن سابق پرسپوليس گفت: هنرمندان زيادى در فوتبال با اجراى حركات نمايشى در زمين مسابقه جاودانه شدند.
مهدى هاشمى نسب در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه ديباچه اظهار كرد: هنر يكى از شاخصه هاى ورزش است و زمين بازى همانند صحنه نمايش است كه بازيكن به اجراى حركات نمايشى مى پردازد و باعث مى شود كه ١٠٠ هزار تماشاگر به ورزشگاه بيايند و با حركات تکنیکی تماشاگران را به وجد مى آورد و باعث خوشحالى ميليون ها بيننده تلويزيونى مى شود.

هاشمى نسب: جامعه هنرى پذيراى فوتباليست ها نيست!

وى در ادامه عنوان كرد: هنر من فوتبال است و زمان زندگى ام را صرف فوتبال بازى كردن مى كنم.

هاشمى نسب درباره ورزشكارانى كه به سمت هنر مى روند، بيان كرد: من موافق فعاليت  ورزشكاران در بخشهاى هنرى نيستم. همچنين خودم هم پا به عرصه هنر نمى گذارم، چرا كه معتقدم جامعه هنرى پذيراى فوتباليست ها نيست.

بازيكن سابق پرسپوليس گفت: با توجه به شرايط زندگى ام دوست دارم در زمينه بازيگرى فعاليت كنم و سرنوشتم در فوتبال را بازى كنم.

هاشمى نسب درباره مطالعه روزانه خود تصريح كرد: با توجه به اينكه تا چند وقت پيش درگير فعاليت ورزشى بودم، به جز يك كتاب به نام «گستره محبت» زمان كافى براى مطالعه نداشتم.

بازيكن سابق پرسپوليس درباره علايق هنرى خود اظهار كرد: جمشيد هاشم پور را به عنوان بازيگر و عادل فردوسى پور هم به عنوان مجری از شخصیت های مورد علاقه ام هستند.

هاشمى نسب بيان كرد: عليرضا افخمى دو بار درخواست ساخت مستندی از زندگى ورزشى ام را داد اما قبول نكردم. به هر حال اگر شرايط فراهم باشد دوست دارم افخمى مستند زندگى ام را بسازد.

وى درباره ارزيابى اش از سال ٩٥ گفت: سال خوبى برايم بود و در كنار پدر و مادرم توانستم سال خوبى را پشت سر بگذارم.

سرپرست سابق سياه جامگان درباره خاطراتش از روزهای عيد بيان كرد: چيدن سفره هفت سين توسط مادرم و ديد و بازديدهاى عيد و گرفتن عيدى بهترين خاطراتم در اين ايام محسوب مى شود.
همچنين امسال قصد دارم پس از چند سال حضور نداشتن در كنار خانواده، آن را جبران كنم.

هاشمى نسب درباره اينكه در ايام عيد به كارهاى هنرى مى پردازد يا نه، بيان كرد: كارهاى هنرى بلد نيستم و هنرم فقط فوتبال بازى كردن است. بر اين اساس ايام عيد را در كنار خانواده مى گذرانم.

وى درباره آرزويش در لحظه سال تحويل گفت: سلامتى پدر و مادرم و ملت ايران، بهبودی اوضاع اقتصاد كشور و شرايط زندگى مردم آرزوي من در لحظه سال تحويل است. اميدوارم شرايطى فراهم شود تا همه مردم ايران به راحتى زندگى كنند و مشكل معيشتى نداشته باشند
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹