دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  Monday, 18 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۹۱۶
تاریخ انتشار : ۰۹ : ۱۲ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد:
کامران قدکچیان کارگردان سینمای ایران در خصوص کار جدیدش گفت: اردیبهشت96 فیلم سینمایی «مرداب» را تولید خواهم کرد .
کامران قدکچیان کارگردان سینمایی ایران در گفتگو با خبرنگار سینمایی دیباچه، عنوان کرد: «مرداب» اوایل اردیبهشت روند تولید خود را از سر می گیرد.

کامران قدکچیان: تلویزیون به علایق مردم توجه نمی کند / «مرداب » را به چرخه تولید می رسانم

وی افزود: اردیبهشت سال آینده شروع به ساخت «مرداب» می کنم و به دلیل برگزاری جشنواره فیلم فجر و تعطیلات عید، بهترین زمان اردیبهشت است و این زمان موقعیت خوبی برای بازنویسی نهایی کار است.

قدکچیان در خصوص کارهای دیگرش افزود: یک کار دیگر نیز با موضوع «هوای آزاد» دارم که آن هم در حال طی کردن مراحل بازنویسی نهایی است .

این کارگردان در خصوص فاکتورهای مهم برای جذب مخاطب در فیلمنامه اش گفت: هر سینماگری که فیلمساز است بر اساس علایق خود و فاکتورهایی که در تجربه  کاری اش به دست می آورد و اتفاقاتی که در جامعه می افتد، فیلمنامه  را انتخاب می کند و باز هم دست به یک ریسک می زند، چرا که ممکن است فیلم از سوی مخاطبان، مورد اقبال واقع نشود.


قدکچیان درباره اینکه در حال حاضر موضوع بیشتر فیلم ها درباره معضلات و مشکلات مردمان سطح پایین کشور است افزود: انتخاب ها اصولا از وضعیت اطراف نشات می گیرد. تفاوتی که در حال حاضر در جامعه پیش آمده است این است که گروهی که از نظر اقتصادی شرایط مطلوبی ندارند توجه ها را به خود جلب کرده اند.

قدکچیان در پایان وضعیت سینما و تلویزیون را در سالی که گذشت اینگونه ارزیابی کرد: وضعیت فعلی تلویزیون که صفر است و هنوز دشمنی دیرینه خود با سینما را ادامه می دهد. مدیریت و برنامه ریزی نیست، به علاقه مردم توجه نمی کند و به نوعی ورشکسته است. سینما باید به دنبال نوع تبلیغات درست باشد و رایزنی هایی را با شهرداری برای تبلیغات بیلبوردی انجام بدهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹