شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۸۹
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۴ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
در گفت و گو با دیباچه عنوان شد:
بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس گفت: فعالیت ورزشکاران در بخش های هنری از جمله بازیگری ایرادی ندارد.

«حمید استیلی» بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه دیباچه اظهار کرد: افراد خاصی که به هنر علاقمند هستند با فوتبال هم ارتباط دارند و هنر و ورزش جزیی جدا ناپذیر محسوب می شوند.

استیلی: آموزش به فوتبالیست ها یک هنر محسوب می شود!

وی در ادامه عنوان کرد: آموزش به بازیکنان فوتبال و فرهنگ سازی در باشگاه های ورزشی در قالب هنر مطرح می شود و هنر کارایی زیادی در ورزش دارد.

استیلی درباره ورزشکارانی که به سمت هنر می روند، بیان کرد: فعالیت ورزشکاران در بخش های هنری از جمله بازیگری ایرادی ندارد. ورزشکارانی که استعداد داشته باشند به طور حتم در هنر هم موفق می شوند اما کسانی که استعداد هنری ندارند خیلی زود کنار می روند.

وی در ادامه عنوان کرد: بازیکنانی همچون انصاریان و جمشیدی در بازیگری موفق هستند و ایفاگر نقش های حساس در فیلم ها هستند.
بازیکن سابق تیم ملی گفت: من دوست دارم حرفه بازیگری را تجربه کنم چرا که این شاخه هنری مورد پسند عموم مردم است.


استیلی درباره مطالعه روزانه خود تصریح کرد: کتاب های روانشناسی ورزشی را مطالعه می کنم تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدهم. فعالیت در ورزش فقط محدود به بخش فنی نیست و بحث روانشناسی هم در ورزش از اهمین به سزایی برخوردار است.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره شخصیت های هنری مورد علاقه اش اظهار کرد: پرویز پرستویی را به عنوان بازیگر، محمد علیزاده به عنوان خواننده و عادل فردوسی پور از مجریان مورد علاقه ام محسوب می شود.

استیلی بیان کرد: اصغر فرهادی کارگردان بزرگی است که تاکنون دو مرتبه برنده اسکار شده است و دوست دارم فرهادی مستندی از زندکی مرا بسازد.

وی درباره ارزیابی اش از سال 95 گفت: امسال شاهد چند اتفاق ناگوار از جمله شهادت چند آتش نشان ، حادثه تلخ آتش سوزی قطار و مشکلات آب و هوایی در خوزستان بودیم که امیدوارم سال بعد اتفاقات خوبی برای هموطنان رقم بخورد. 

سرمربی سابق پرسپولیس درباره خاطراتش از روزهای عید بیان کرد: صله رحم و دید و بازدیدهای عید بهترین خاطراتم در این ایام محسوب می شود و خانه تکانی نشانه ای از طراوت و تازگی برای سال جدید است.

استیلی درباره اینکه در ایام عید به کارهای هنری می پردازد یا نه، بیان کرد: با توجه به اینکه در طول سال کمتر در خدمت خانواده هستم، به همین علت اکثر اوقات فراغت خود را صرف رسیدگی به کارهای خانه می کنم.

وی درباره آرزویش در لحظه سال تحویل گفت: عاقبت به خیری ، قدردانی از بزرگان و شفای بیماران آرزویم در لحظه سال تحویل است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹