دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  Monday, 18 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۵۱
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۵ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
پای صحبت های یکی از بازیگران نمایش «دکتر استوکمان»
جلیل فرجاد یکی از بازیگران نمایش «دکتر استومان» که این روزها در تئاتر شهر به روی صحنه است این اثر را به روز و در حد و اندازه حوصله مخاطب می داند.

جلیل فرجاد بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما که سالهاست در این سه عرصه بازی می کند، این روزها با نمایش «دکتر استوکمان» به کارگردانی علی پویان در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه است، درباره چگونگی حضورش در این نمایش به خبرنگار سینمایی پایگاه خبری دیباچه گفت: یکی از دلایلی که باعث شد بازی در این نمایش را بپذیرم، نمایشنامه این اثر بود که هنریک ایبسن آنرا نوشته است و یکی از آثار شاخص او به شمار می رود.

جلیل فرجاد: پای رفاقت وسط باشد مجانی بازی هم می کنم

فرجاد افزود: البته شیوه اجرایی علی پویان نیز مرا به بازی دراین اثر ترغیب کرد زیرا او همان «دشمن مردم» کلاسیک را به روی صحنه نبرده و با تدابیری که به کار برده، مدت زمان آن را با حوصله محدود مخاطب امروز، تنظیم کرده است.

جلیل فرجاد در پایان گفت: اما در کل چگونگی انتخاب هایم به شرایط و موقعیت بستگی دارد؛ گاه پیش آمده که صرفا برای پول و دستمزد کار کرده ام اما رفاقت برایم از هرچیزی مهم تر است و اگر لازم باشد حاضرم برای برخی از دوستانم رایگان بازی کنم.

نمایش «دکتر استوکمان» اثری از هنریک ایبسن است که علی پویان آن را کارگردانی کرده است و به جز جلیل فرجاد بازیگرانی چون ایوب آقاخانی، کوروش زارعی، السا فیروزآذر، مارال فرجاد و اصغر همت ایفای نقش می کنند.

نمایش «دکتر استوکمان» قصه آدمهایی است که با آب آلوده در حمام شهر مواجه می شوند و در این میان دکتر استوکمان تلاش می کند علت آلودگی را کشف کند و در این راه حتی به مصلحت اندیشی برادرش نیز تن نمی دهد.

گفتنی است نمایش «دکتر استوکمان تا بیستم اسفندماه در سالن چهارسوی تئاتر شهر به روی صحنه است و ساعت اجرای آن 20:00 می باشد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹