شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  Saturday, 16 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۸۰۵
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۰ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۵
در گفت و گو با دیباچه عنوان شد:
ابراهیم اصغری تهیه کننده فیلم سینمایی «اشنوگل»که چندی پیش درجشنواره اکران شده بود از اکران عمومی فیلمش خبر داد.
«ابراهیم اصغری» تهیه کننده و نویسنده فیلم سینمایی «اشنوگل» که درسی و پنجمین جشنواره فیلمم فجر به نمایش در آمده بود در گفت‌وگو با خبرنگار سینما وتلویزیون دیباچه، گفت:«اشنوگل» تابستان سال 96 اکران خواهد شد.

«اشنوگل» تابستان 96 اکران میشود /فرهادی اغتخار سینمای ایران است
وی افزود: «سگ های زرد» کار جدیدی است که با «احمد کاوری» شروع کرده ام و کارگردانی آن بر عهده ایشان است و بنا است از اوایل سال 96 مراحل پیش تولید خود را شروع کند.

 اصغری در خصوص دیده شدن آثار سینمایی از سور مخاطبان افزود: این موضوع که اثری دیده شود، وابسته به سه الی چهار عامل مختلف است یکی از این عوامل استفاده از بازیگران محبوب مردم است، بازیگری که در دل مردم جای داشته باش!

 عامل دوم نقش رسانه ها و منتقدین در مطرح کردن فیلم است نه اینکه لزوما از فیلم تعریف کنند، حتی اگر فیلم را نقد کنند باعث دیده شدن می شود، عامل سوم و شاید مهمترین آن ها که باعث دیده شدن فیلم ها و کارهای سینمایی می شود نیز تولید اثر خوب است. اینکه به موضوعات کم اهمیت نپردازیم، موضوعاتی را انتخاب کنیم که دغدغه بخش عظیمی از مردم باشد تا بتوانیم از تبلیغ سینه به سینه آن نیز استفاده کنیم .

ابراهیم اصغری در خصوص کسب اسکار اصغر فرهادی افزود: ضمن تبریک به ایشان لازم می دانم بگویم که اصغر فرهادی افتخار سینمای ایران است.

اصغر فرهادی تا به حال کارهای شاخصی خلق کرده است زیرا  آثار هنری او از تمامی لحاظ تکمیل و بی نقص است. از فیلمنامه و بازیگر تا ساخت و کارگردانی و اینکه او توانسته است با انتخاب موضوعات جالب و پر دغدغه و همچنین پرداخت خوب آنها برای کشورش افتخار آفرینی کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹