چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹  |  Wednesday, 20 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۶۴۸
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۵ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
تهیه کننده فیلم انزوا در گفتگو با دیباچه
یک تهیه کننده از بهترین زمان اکران فیلمش و تغییرات احتمالی آن گفت.

پیمان جعفری که تاکنون آثاری چون «عادت نمی کنیم»، «دونت» و «سمفونی تولد» را تهیه کرده و مجری طرح و مدیر تولید بسیاری از فیلمهای سینمایی بوده است درباره چگونگی اکران آخرین اثر سینمایی اش «انزوا» ساخته مرتضی علی عباس میرزایی، به خبرنگار سینمایی پایگاه خبری دیباچه گفت: با توجه به موضوع به روز و اجتماعی فیلم به نظرم تعطیلات نوروز بهترین زمان اکران آن است؛ اما در جلسه ای که روز دوشنبه دوم اسفند برگزار شد، شورای صنفی نمایش با این موضوع موافقت نکرده است؛ که امیدوارم در تصمیمشان تجدید نظر کنند.

پیمان جعفری: بهترین زمان اکران «انزوا» عید نوروز بود!/ شاید مسئولان در تصمیمشان تجدید نظر کنند

جعفری افزود: از آنجایی که مخاطبان به دیدن فیلم متفاوت نیاز دارند انتخابها باید به گونه ای باشد که همه ژانرها را در بر بگیرد تا آنها تنوع داشته باشند. به طور مثال اگر فیلمی کمدی به روی پرده است لازم است اثر اجتماعی یا خانوادگی نیز به روی پرده باشد تا به این ترتیب سلیقه مخاطبان نادیده گرفته نشود.

این تهیه کننده در پایان، درباره تغییرات احتمالی فیلم سینمایی «انزوا» گفت: تغییری در کار نخواهد بود و فیلم همانگونه که در جشنواره فیلم فجر اکران شد به روی پرده می رود؛ مگر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیمی غیر از این بگیرد که امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد.

فیلم سینمایی «انزوا» را مرتضی علی عباس میرزایی به اتفاق احمد رفیع زاده نوشته و کارگردانی کرده و هنرمندانی چون امیرعلی دانایی فر، اندیشه فولادوند، لیندا کیانی، سیامک صفری، جمشید هاشم پور، شقایق فراهانی و همایون ارشادی در آن بازی کرده اند و قصه آن درباره زندگی مردی است به نام پرویز است که پس از شش سال با ضمانت رئیس زندان آزاد می شود تا همسر تازه درگذشته خود را دفن کند اما درگیر اتفاقاتی می شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹