چهارشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۹  |  Wednesday, 20 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۶۴۵
تاریخ انتشار : ۲۶ : ۱۵ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
با همکاری چهره های سینمایی صورت گرفت؛
آلبوم تصویری «خداوندان اسرار» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد و با صدای همایون شجریان فردا چهارم اسفندماه توسط شرکت ایران گام منتشر می‌شود.
به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، آلبوم تصویری «خداوندان اسرار» با صدای همایون شجریان و آهنگسازی سهراب پورناظری فردا چهارشنبه 4 اسفندماه در بازار موسیقی به دست علاقمندان می رسد.

انتشار آلبوم تصویری همایون شجریان و سهراب پورناظری در بازار موسیقی

در این آلبوم موسیقی تصویری، شاهد اثری از کیخسرو پورناظری با همکاری گروه موسیقی «سیاوش» هستیم. همچنین از برخی قطعات این آلبوم می توان به «ساز و آواز بداهه مقام اصفهان»، «کلام مولوی»، «رهایی»، «مهتاب»، «خداوندان اسرار»، «جانی و صد آه»، «کلام حافظ» اشاره کرد.

نوازندگانی که در آلبوم تصویری «خداوندان اسرار» حضور دارند عبارتند از: «آیین مشکاتیان» نوازنده سازهای کوبه‌ای، «حسین رضایی‌نیا» نوازنده دف، «همایون نصیری» نوازنده سازهای کوبه‌ای، «حمید خوانساری» نوازنده بربت، «داریوش آذر» نوازنده باس و «سهراب پورناظری» نوازنده تنبور.


آلبوم «خداوندان اسرار» به کارگردانی رخشان بنی اعتماد و تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی و توسط شرکت ایران گام منتشر شده است.


در این اثر تصویری مجتبی میرتهماسب به عنوان مشاور کارگردان و مجری طرح، هایده صفی‌یاری و سپیده عبدالوهاب تدوین و باران کوثری طراحی لباس و صحنه حضور داشته و مدیریت تصویربرداری نیز برعهده‌ علی تبریزی بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹