شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹  |  Saturday, 23 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۶۳۶
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۱ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
با گذشت تنها 9 روز از آغاز مهلت ثبت‌نام از کتابفروشی‌ها برای مشارکت در طرح «عیدانه کتاب»، 423کتابفروشی متقاضی حضور در این طرح هستند.
به گزارش دیباچه، ثبت‌نام کتابفروشی‌ها برای مشارکت در طرح «عیدانه کتاب» با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از 25 بهمن ماه آغاز و تا پایان روز 14 اسفند ماه ادامه دارد. با گذشت 9 روز از آغاز ثبت نام برای این طرح، 423 کتابفروشی برای مشارکت در این طرح اعلام آمادگی کرده‌اند. 
ثبت نام بیش از 400 کتابفروشی در طرح«عیدانه کتاب»
استان تهران تاکنون با 83 کتابفروشی، اصفهان با 51 کتابفروشی و  قم با 43 کتابفروشی  بیشترین مشارکت را در این طرح داشته اند که این میزان مشارکت حکایت از استقبال کتابفروشی های اصفهان در مقایسه با طرح مشابه«پاییزه کتاب» دارد. 
این طرح از 15اسفند ماه تا 15 فروردین ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود و می توان کتاب های عمومی را با 20 درصد تخفیف و کتاب های کودک و نوجوان را با 25درصد تخفیف از کتابفروشی های عضو طرح خریداری کرد. 
بر این اساس،  کتابفروشی‌هایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. همچنین کتب آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذکور نخواهند بود. 
در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار هم می‌تواند در چند نوبت و از چند کتابفروشی عضو طرح « عیدانه کتاب»،  کتاب های مورد نیاز خود را خریداری کند. موسسه خانه کتاب تعهد کرده حداکثر تا یک ماه بعد از پایان طرح با کتابفروشی‌های عضو طرح تسویه حساب کند.
برچسب ها: عیدانه کتاب ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹