سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹  |  Tuesday, 02 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۵۵۸
تاریخ انتشار : ۴۳ : ۰۹ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه مطرح شد:
ماه‌ چهره خلیلی گفت: من حضور در سینما، تئاتر و تلویزیون را انتخاب نمی کنم بلکه من نقش را انتخاب می کنم یعنی موضوعی که برای من جذاب است، نقش و سناریوی کار است.
«ماه‌چهره خلیلی» بازیگر سینما و تلویزیون که امسال با دو فیلم سینمایی «اشنوگل» و «یادم تو را فراموش» در جشنواره فیلم فجر حضور داشت، در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه درباره تفاوت های بازی در این دو مدیوم بیان کرد: سینما و تلویزیون دو مدیوم واقعاً متفاوت است؛ من در مورد این موضوع با مادربزرگم خانم پروین سلیمانی که سایقه حضور در سینما، تئاتر و تلویزیون را داشت، صحبت و مشورت کردم و در حال حاضر تفاوت های بسیاری را می توانم برای شما بیان کنم.

ماه‌چهره خلیلی: نقش برایم مهمتر از حضور در سینما یا تلویزیون است


وی در توضیح بیشتر گفت: این تفاوت ها اولاً در اندازه قاب تلویزیون و پرده چند متری سینما، دوم در نوع بازی است که در تئاتر گل درشت تر از سینما و تلویزیون و در سینما جدی تر از تلویزیون است و سوم مخاطب این مدیوم ها است که سینما و تئاتر مخاطب خاص تری دارند و چهارم دستمزدهای هر کدام متفاوت است.


بازیگر سریال «کلاه پهلوی» در پاسخ به اینکه در مقام انتخاب حضور در کدام مدیوم را ترجیح می دهد، گفت: من حضور در هیچ کدام را انتخاب نمی کنم بلکه من نقش را انتخاب می کنم و موضوعی که برای من جذاب است، نقش و سناریوی کار است و به همین دلیل است که امسال تئاتر، تیزر، سه اثر سینمایی و یک سریال در حال کار هستم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹