يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰  |  Sunday, 28 November 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۵۲۳
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۰ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی از کیفیت جشنواره فیلم فجر و نوع داوری آثار گفت.
منصور لشکری قوچانی که امسال با فیلم جنجالی «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت درباره کیفیت جشنواره امسال و نوع داورای آثار، به خبرنگار سینمایی پایگاه خبری دیباچه گفت:  با اینکه سطح کیفی آثار نسبت به سال پیش پایین تر بود؛ اما جشنواره فجر امسال و سینماها را فیلم هایی گرم کردند که مانند «قاتل اهلی» از جایزه سهمی نداشتند و مورد توجه داوران قرار نگرفتند! که همین کاستی نشان دهنده این است که داوران از عدالت دور شده اند.


لشگری قوچانی در توضیحات بیشتر گفت: آنگونه که از شواهد پیداست هیئت داوران سلیقه خودش را دارد و این ابراز سلیقه، عدالت را به یک امر نسبی تبدیل می کند اما آنچه مشخص است این است که هرچه نظر داوران از سلیقه مخاطبان و مردم دورتر شود یعنی عدالت کمتر رعایت شده است، که این تناقض ها با اهداف جشنواره فیلم فجر که یک رویداد مردمی، فرهنگی و انقلابی است مغایرت دارد و در نهایت همه تبعات موجود، به ضرر سینماست.

تهیه کننده فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در پایان گفت: پایین آمدن کیفیت جشنواره فیلم فجر امسال اتفاق خوبی برای مدیران این دوره به حساب نمی آید و امتیاز محسوب نمی شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها