سه‌شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱  |  Tuesday, 09 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۲۵۱۳
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۱۳ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد :
بازیکن و مربی سابق پرسپولیس گفت: استعداد برای ورود به هنر بسیار اهمیت دارد و به نظرم ایرادی ندارد که ورزشکار علاوه بر ورزش به کارهای هنری هم بپردازد و استعدادش را در شاخه های هنری شکوفا کند.

حسین عبدی بازیکن و مربی سابق وعضو هیات مدیره سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار سینما و تئاتر دیباچه با تاکید بر اینکه ورزش تلفیقی از چند هنر است، گفت: به نظرم هنر در ورزش خیلی اهمیت دارد چرا که یک فوتبالیست تکنیک‌های ناب فوتبال را به شکلی کاملا هنری در زمین مسابقه اجرا می‌کند. همچنین ورزش علاوه بر اینکه یک صنعت تجاری است ادغامی از چند شاخه هنری هم محسوب می شود.

حسین عبدی:ورزش تلفیقی از چند هنر است

وی در پاسخ به اینکه آیا ورود ورزشکاران به عرصه هنری و سینما ایرادی دارد یا خیر، توضیح داد: استعداد برای ورود به هنر بسیار اهمیت دارد و به نظرم ایرادی ندارد که ورزشکار علاوه بر ورزش به کارهای هنری هم بپردازد و استعدادش را در شاخه های هنری شکوفا کند.

عبدی با بیان اینکه اکثر زمان زندگی افراد از جمله خودم با هنر عجین شده است، تصریح کرد: در زندگی مدرن امروز همه به گونه ای از هنرها به طور نا خواسته استفاده می کنند و در ساختار زندگی ها از جمله آشپزی کردن، بچه داری، ورزش کردن و غیره منطبق با هنر انجام می شود.

وی در مورد علایق هنری خود گفت: استاد جمشید مشایخی، شهاب حسینی و ترانه علیدوستی بازیگران مورد علاقه ام هستند و استاد شجریان هم خواننده مورد علاقه ام است.

این بازیکن سابق فوتبال در پایان ابراز امیدواری کرد که همه بتوانند با هنرمندی زندگی و هنرمندانه هم بچه هایشان را تربیت کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
بازیکن اسبق تیم ملی والیبال در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد

والیبال ایران ۱۰ بهروز عطایی دارد که منتظر فرصت اند / اعتقادی به نسل طلایی و نقره‌ای و ... ندارم!

۱۱:۱۲  -  ۰۴ مرداد ۱۴۰۱
پربازدیدها