چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 01 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۵۱۱
تاریخ انتشار : ۳۰ : ۱۰ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد:
نفیسه روشن گفت: در تلویزیون با توجه به محدودیت ها و خط قرمزهایی که وجود دارد، نقش ها، محدودتر و تقریباً همه آنها به یک شکل هستند و به همین دلیل دیدم پس از سال ها به تکرار افتاده ام.
«نفیسه روشن» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که در جشنواره فیلم فجر با فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» حضور داشت، درباره تفاوت بازیگری در مدیوم تئاتر، سینما و تلویزیون به خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه گفت: تئاتر یک مدیوم زنده است و بازیگر امکان اشتباه و خطا ندارد و اگر اشتباهی پیش آید باید همان زمان با بداهه گویی آن اشتباه را جمع کند. تئاتر پر از تجربه است و از نظر بیان، صدا، بازی و .. به بازیگر درس می دهد.

نفیسه روشن: نقش‌هایی که در تلویزیون به من پیشنهاد می‌شد تکراری بود

وی بیان کرد: اما تفاوت عمده سینما با تلویزیون در تفاوت نقش های سینما است به این معنی که به عنوان بازیگر با نقش های متفاوت تری برخورد می کنیم و امکان پیشنهاد نقش های مختلف برای بازیگر وجود دارد.


بازیگر سریال «عملیات 125» با اشاره به برخی محدودیت ها در نقش های تلویزیونی، توضیح داد: در تلویزیون با توجه به محدودیت ها و خط قرمزهایی که وجود دارد، نقش ها، محدودتر و تقریباً همه آنها به یک شکل هستند و به همین دلیل دیدم پس از سال ها به تکرار افتاده ام و نقش هایی که به من پیشنهاد می شد، شبیه به هم بود و همین موضوع باعث شد که نسبت به قبول پیشنهاد در تلویزیون دست نگه دارم و این در حالی است که در فضای سینما، تفاوت یک بازیگر از نظر بازی، تفاوت نقش، گریم و لباس، خیلی احساس می شود.


این بازیگر در پایان در مورد اینکه کار در کدام مدیوم را بیشتر دوست دارد، گفت: کار در سینما، تئاتر و تلویزیون را به یک اندازه دوست دارم؛ کار در تلویزیون را به دلیل اینکه در دورترین نقاط ایران هم دیده می شوم، دوست دارم و در سینما و تئاتر مخاطبان با توجه به حوزه ها برای دیدن فیلم می آیند و به طور کلی سینما مخاطبان خاص خودش را دارد. هر سه مدیوم از نظر من، زندگی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها