چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰  |  Wednesday, 26 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۲۴۱۷
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۰۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد؛
بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال گفت: به جز موارد معدودی همچون فردین که در دو حوزه ورزش و هنر موفق بودند، خیلی از ورزشکاران در هنر توفیقی کسب نکردند.
جواد زرینچه بازیکن سابق تیم ملی و استقلال در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه، گفت: ورزش خود یک هنر محسوب می شود و ورزشکاران  می توانند از خلاقیت های هنری در رشد و شکوفایی استعداد های ورزشی خود استفاده کنند.

جواد زرینچه :خیلی از ورزشکاران در هنر موفق نبودند

زرینچه در خصوص حضور ورزشکاران در عرصه هنری گفت: اگر ورزشکاری استعدادش را دارد و از عهده هنرپیشگی بر می آید، باید کارهای هنری هم انجام بدهد تا در این زمینه هم موفق باشد البته سوابق نشان می دهد که خیلی از ورزشکاران هم در هنر موفق نبودند و فقط امثال فردین توانستند در دو حوزه هنر و ورزش موفق باشند.

 پیشکسوت استقلال که سابقه کاپیتانی و مربیگری، در مورد علاقه اش به فعالیت هنری گفت: اگر روزی قرار باشد به سمت هنر قدم بردارم کارگردانی را خیلی دوست دارم و به دنبال ساخت فیلم هایی می روم که تا کنون ساخته نشده است. همچنین دوست دارم موضوعاتی که قابل بیان نیستند را از طریق فیلم بیان کنم و به آنها بپردازم .
این فوتبالیست در مورد میزان مطالعه روزانه خود گفت :زیاد اهل خواندن کتاب های گوناگون نیستم و بیشتر از طریق سایتهای اینترنتی مسایل سیاسی، اجتماعی، ورزشی و هنری پیگیری می کنم.

زرینچه در خصوص هنرمندان و آثار هنری محبوبش گفت : رضا عطاران و مرحوم ناصر عبدالهی بازیگر و خواننده مورد علاقه ام هستند و فیلم های اکشن را بیشتر می پسندم و اگر بخواهم کتابی بخوانم سعی میکنم کتاب تاریخی بخوانم تا کتاب های دیگر.
 
دفاع راست طلایی تاریخ فوتبال ملی ایران، درباره آخرین باری که به سینما رفته گفت : آخرین باری که به سینما رفتم سال 64 برای تماشای فیلم خط پایان با بازی ایریج طهماسب بود.

این ورزشکار ملی پوش به عنوان صحبت پایانی خود گفت :امسال چند اتفاق ناگوار برای ملت عزیز و دوست داشتنیمان رخ داد امیدوارم سال جدید برای مردم خوش یمن باشد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها