يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰  |  Sunday, 28 November 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۴۰۵
تاریخ انتشار : ۲۲ : ۱۵ - ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
سخنگوی شورای صنفی نمایش به دیباچه خبر داد:
غلامرضا فرجی از کاندید شدن 1 فیلم سینمایی برای اکران نوروز 96 خبر داد و گفت: مجوز پروانه نمایش و قرارداد با سینمادارها برای انعقاد قرارداد نمایش الزامی است.
«غلامرضا فرجی» سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اعلام گزینه های اکران نوروز 96 به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: «گشت ارشاد 2»، «ماجرای نیمروز»، «هاری»، «فراری»، «آشوب»، «یک روز بخصوص»، «رگ خواب»، «سه بیگانه»، «زرد»، «بدون تاریخ بدون امضا»، «آباجان» و «کارگر ساده نیازمندیم» به عنوان کاندیدهای اکران نوروزی انتخاب شدند. فیلم سینمایی «خوب بد جلف» هم با توجه به اکرانش در 27 بهمن ماه، متقاضی اکران 96 خواهد بود و اکران آن ادامه پیدا می کند.

12 فیلم نوروز 96 مشخص شدند/ تهیه‌کنندگان برای انعقاد قرارداد پروانه نمایش بگیرند!

وی تصریح کرد: این تعداد از بین 20 درخواست کتبی که از سوی دفاتر به شورای نمایش اعلام شده بود، انتخاب شدند و هر تهیه کننده و توزیع کننده می تواند با سینماداران قرارداد ببندند و این قرارداد را به انضمام مجوز شورای پروانه نمایش به دفتر شورای صنفی نمایش ارایه دهد تا قرارداد اکران نوروزی فیلم مربوطه منعقد شود.


فرجی با تاکید بر اینکه سرگروه های سال 96 نیز همچون سال 95 است، تاکید کرد: توزیع کننده فیلم ها بعد از اخذ مجوز شورای پروانه نمایش باید با سینمادارها به توافق برسند تا فیلم شان به اکران نوروزی برسد.


به گفته وی، درخواست کتبی از تهیه کننده فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به شورای نمایش ارسال شده بود و در شورای نمایش درخواست این فیلم مانند چند فیلم دیگر رد شد.


سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین درباره اکران دوم نوروز 96 نیز گفت: ثبت این قراردادها برای اکران اول نوروز 96 است و برای اکران دوم نوروز هنوز تصمیم گیری نشده است.نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها