شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰  |  Saturday, 29 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۹۳
تاریخ انتشار : ۱۷ : ۱۶ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
تهیه‌کننده گفت:‌ «خانه کاغذی» یک فیلم شریف و خوبی است، اطمینان دارم که این فیلم یک اثر درخشان است.

تینا پاکروان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانه کاغذی» که این اثرش از حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بازماند و منجر به واکنش‌هایی از سوی وی شد، در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست با نگاهی که هیأت انتخاب داشتند، همراه شویم چرا که انتقادهای این چنینی ممکن است راه را برای نپذیرفتن نظرات هیأت انتخاب توسط سایر سینماگران باز کند، گفت: من به هیچ عنوان قصد مقابله و مبارزه نداشتم و اگر حرفی را مطرح کردم واقعاً به آن اعتقاد داشتم که بیان کردم.

تینا پاکروان: «خانه کاغذی» واقعاً سینما است!

وی در ادامه افزود: به عنوان کسی که در حوزه سینما کار کرده و مدتی پیش از آن هم در حوزه نقد سینما فعال بوده است باید بگویم که «خانه کاغذی»‌ فیلم شریف و خوبی است و واقعاً سینما است. فیلمی که دغدغه روز جامعه را مطرح می‌کند در بخش چشم انداز جشنواره نیز حضور نداشت، به نظرم برای این نوع ندیدن باید عمدی وجود داشته باشد.

پاکروان گفت: اطمینان دارم که فیلم سینمایی «خانه کاغذی»‌یک اثر درخشان است هم فیلمبرداری علیرضا زرین‌دست و هم بازی زیبای پرویز پرستویی و همچنین کارگردانی مهدی صباغ‌زاده در کیفیت خوبی قرار دارد که فیلم را درخشان خواهد کرد.

این کارگردان که در فیلم سینمایی «خانه کاغذی» به عنوان بازیگر در مقابل پرویز پرستویی به ایفای نقش پرداخته است، گفت: بازی در مقابل این بازیگر توانمند بسیار برایم جذاب بود خیلی خوشحالم که به من برای ایفای نقش اعتماد شد چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام پرویز پرستویی بازیگری است که وقتی که در مقابل تو قرار می‌گیرد نمی‌خواهد تو را به عنوان بازیگر مقابلش مغلوب کند.

وی در ادامه افزود: به عنوان کسی که در عرصه سینما تجربه‌های مختلفی داشتم باید بگویم این ویژگی در همه بازیگران ما وجود ندارد چرا که برخی به محض اینکه متوجه می‌شوند بازیگر مقابلشان ضعیف است کاری می‌کنند که نتواند بازی کند اما پرویز پرستویی در این فیلم دلسوزانه کار کرد و نظرات خود را به افراد به صورت شریف و حتی یواش می‌گفت.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با رئیس حوزه هنری استان خوزستان

جذب هنرمندان خوزستانی در مناطق محروم،رایگان انجام می‌شود

۱۷:۲۳  -  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها