چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰  |  Wednesday, 08 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۱۵
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۶ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کارگردان انیمیشن «رهایی از بهشت» در پاسخ به دیباچه:
علی نوری اسکویی گفت: فروش جهانی انیمیشن «رهایی از بهشت» تاکنون در اروپا و امريكا به خوبي پيش رفته و در چين هم با وجود سختي‌ها و محدودیتها خوب بوده است.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، «علی نوری اسکویی» کارگردان انیمیشن سینمایی «رهایی از بهشت» در نشست خبری این فیلم، در پاسخ به سوال خبرنگار دیباچه درباره پخش جهانی این اثر گفت: بحث فروش جهانی انیمیشن «رهایی از بهشت» تاکنون در اروپا و امريكا به خوبي پيش رفته و در چين هم با وجود سختي‌ها و محدودیتها خوب بوده است و اکران آن از فوریه به مارس موکول شده و دوبله آن نیز صورت گرفته است.
فروش جهانی «رهایی از بهشت» در اروپا و آمریکا به خوبی پیش رفت

وی همچنین در پاسخ به پرسش دیگر دیباچه درباره مخاطبان اصلی این انیمیشن اظهار کرد: مخاطب كودك موضوع این فیلم را متوجه نمی شود اما مخاطب هدف «رهايي از بهشت» نوجوان و بزرگسال است، گرچه ممكن است کودکان از تصاوير آن لذت ببرند.


نوری اسکویی در پاسخ به پرسش دیگر دیباچه درباره استفاده از تکنیک دو بعدی و سه بعدی همزمان در انیمیشن، گفت: يكي از بزرگترين چالش‌هاي این فيلم كه به واسطه آن توسط بزرگان دنيا تحسين شده است، استفاده از عنصر روايت تركيبي از تکنیک دوبعدي و سه‌بعدي همزمان در این انیمیشن است که به غير از كارهاي اكسپريمنتال تا به حال كسي در دنيا به سراغ چنين تجربه‌اي نرفته بود.


این کارگردان تصریح کرد: ما جز معدود كشورهايي در دنيا هستیم كه هر سال چند فيلم انيميشن بلند را به سينما وارد مي‌كنند در حالی که توليد انيميشن بلند كار سنگيني است كه همه كشورها قادر به تامين زيرساخت‌هاي آن نيستند. «رهايي از بهشت» يك پله از هزاران پله‌اي است كه سینمای انیمیشن بايد طي كند تا به جايگاهي كه سينماي بلند ما اکنون در دنيا دارد، برسد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو « دیباچه » با شاهین فرهت موسیقی دان برجسته کشورمان

هنرمند در شرایط سخت نمی‌تواند اثر ماندگار خلق کند/ باید بودجه مناسبی به فرهنگ و هنر اختصاص یابد

۱۹:۱۱  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
کیوان ساکت نوازنده مطرح تار و سه تار در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

هیچ تهیه کننده ای از انتشار آلبوم حمایت نمی کند/ جای سواله که چرا در تمامی این سالها فکری برای قانون کپی رایت در ایران نشده است !

۱۶:۲۹  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
فیلم | آیا چیزی بنام ناظر کیفی در پلتفرم‌های نمایش خانگی و ساترا وجود دارد؟

گاف عجیب کارگردان و تدوینگر سریال « جزیره » ؛ وقتی میترا حجار دیالوگ اش را از روی کاغذ می خواند و به راحتی هم پخش می شود!

۱۷:۵۹  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با بازیگر نقش امام خمینی ( ره )

صحبت‌های جالب "شکرخدا گودرزی" درباره نوع شخصیت پردازی در آثار تاریخی و معاصر

۱۵:۱۶  -  ۱۶ آذر ۱۴۰۰
گفتگو «دیباچه» با "مهرداد فرید" نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما

کارکردن با صدا وسیما بروکراسی حجیم وسنگینی می‌طلبد |  گره برخی مشکلات سینما، فقط به دستان شخص اول و یا دوم مملکت باز می‌شود

۱۶:۴۰  -  ۱۵ آذر ۱۴۰۰
صحنه‌های تاسف آور در جریان رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل

اخلاق پهلوانی در رقابت‌های کشتی، این روزها فراموش شده است !

۱۷:۳۸  -  ۱۴ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها