يکشنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۰  |  Sunday, 28 November 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۲۳۰۰
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
نشست خبری فیلم سینمایی «شنل»:
فیلمنامه نویس «شنل» گفت: به هيچ وجه نمي‌خواستيم فيلم ضد زن يا ضد مرد بسازيم بلکه قصدمان ساخت فيلمي درباره انسانيت بود كه اگر درنيامده است، ببخشيد.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، «حسین کندری» کارگردان فیلم سینمایی «شنل» در نشست خبری این فیلم در پاسخ به انتقاد آنتونیا شرکا که او را متهم به ساختن فیلمی ضد زن کرد و پایان فیلم او را احمقانه خواند، گفت: نمی خواستیم فیلمی ضد زن بسازیم و اگر چنین حسی به شما دست داد من اشتباه کردم.
فیلم ما ضد زن نبود/  قصدمان ساخت فيلمي درباره انسانيت بود

حميدرضا بابابيگي، فیلمنامه نویس درباره پايان بندی فيلم توضيح داد: همه پايان‌هاي ما از همين جنس بود، ما مي‌خواستيم پايان باز داشته باشيم. ما به هيچ وجه نمي‌خواستيم فيلم ضد زن يا ضد مرد بسازيم بلکه قصدمان ساخت فيلمي درباره انسانيت بود كه اگر درنيامده است، ببخشيد.


اما مسعود فروتن، بازیگر این فیلم در پاسخ به این انتقاد با بیان موضوع باج گیری گفت: شخصيت اول فيلم اولين اشتباه را كه مي‌كند و دروغ می گوید و اشتباه‌هاي بعدي پشتش مي‌آيد. آدمی همین است وقتی يك بار كه دروغ بگويد و يا باج بدهد مجبور به ادامه اين روند می شود. این فیلم یک ماجرای پنهان در جامعه را روایت می کند.


كندري همچنین در پاسخ به سوالی درباره پايان‌بندي فيلم گفت: از گام اول چندين پايان را براي فيلم نوشته بوديم و پایان فیلم برای منِ جوان، خیلی رئالیستی بود اما مشاوره‌های اساتید سینما ما را به اين نوع پايان رساند. قصدمان اين بود كه در پايان اين نكته را بگيوييم، مي‌شود جلوي مشكلات‌مان بایستيم.نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو « دیباچه » با اسفندیار قره باغی ،خواننده پیشکسوتی که به صدای انقلاب مشهور است

معاونت هنری وزیر، پیشنهاد پست اداره کل موسیقی را به من داد | اولین کاری که می کنم، جلوی برگزاری کنســـرت ها را می گیرم؛زیرا همه آن ها پلی بک است!

۱۶:۴۵  -  ۲۹ آبان ۱۴۰۰
گلایه‌های بازیگر سریال"داستان یک شهر" و فیلم سینمایی"سجاده آتش" در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه

ایرانمنش : مسئولان کشورمان برای مقابله با تهاجم فرهنگی فقط  شعار می‌دهند | دست‌اندرکاران  تولید برنامه‌های تلویزیونی محدود به افرادی خاص شده‌!

۱۳:۱۳  -  ۰۱ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها