يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳  |  Sunday, 21 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۱۸۶۳
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۱۶ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
علیرضا جلالی تهیه کننده «ماهور» به کارگردانی حمید زرگرنژاد از اتمام ۵۰ درصد از فیلمبرداری این اثر خبر داد.

به گزارش دیباچه، علیرضا جلالی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ماهور» به کارگردانی حمید زرگرنژاد درباره آخرین وضعیت این اثر سینمایی گفت: در حال حاضر حدود ۵۰ درصد از ضبط این اثر به پایان رسیده و گروه مشغول فیلمبرداری قسمت های باقی مانده در همان روستایی هستند که ما برای این فیلم در اهواز ساخته ایم و طبق برنامه ریزی ها ضبط ما تا ۲۰ روز دیگر به پایان می رسد.

«ماهور» به نیمه راه رسید

وی افزود: هیچ بازیگر جدید دیگری به این اثر اضافه نمی شود، این را هم باید بگویم که کارهای فنی این اثر همزمان با فیلمبرداری در حال انجام است. به طوری که تاکنون نیمی از تدوین این اثر به پایان رسیده است.

جلالی با اشاره به محتوای «ماهور» بیان کرد: «ماهور» یک فیلم آبرومند و در جهت زحماتی است که عرب زبان ها در زمان جنگ تحمیلی کشیدند و از وطن دفاع کردند. در واقع این فیلم حمایت از عرب زبان های اهواز است که با غیرت در آن منطقه جنگیدند.

این تهیه کننده ادامه داد: عده ای به اشتباه موضع منفی نسبت به این فیلم دارند، این در حالی است که آنها اطلاع درستی از فیلمنامه «ماهور» ندارند به همین دلیل موضوعاتی را بیان می کنند که اصلا با فیلمنامه و محتوای این اثر ارتباطی ندارد.

جلالی در پایان عنوان کرد: این افراد بعد از مشاهده فیلم متوجه می شوند که قضاوت درستی نداشتند. من، تیم سازنده این فیلم و تمام مردم ایران مدیون زحمات، رشادت ها و مقاومت های مردم عزیزم خوزستان و به ویژه عرب زبان ها هستیم بنابراین به ما اعتماد کنید.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار