شنبه ۲۳ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 13 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۱۷۰۹
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۰۸ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۵
بازیگر نقش جمشید آموزگار در «معمای شاه» در گفتگو با دیباچه:
فرامرز روشنایی گفت: کار در سینما به نوعی حرفه‌ای‌تر است و مخاطب حرفه‌ای خودش هم دارد؛ البته این‌گونه نیست که از کار در تلویزیون دوری کنم اما ترجیحم به جای کار در تلویزیون، کار در سینما است.

«فرامرز روشنایی» بازیگر سینما و تلویزیون درباره تفاوت بازی در مدیوم سینما و تلویزیون و اینکه کدام مدیوم را بیشتر برای کار ترجیح می‌دهد، به خبرنگار دیباچه گفت: بازی در سینما و تلویزیون برای بازیگر تفاوتی ندارد البته من کار در سینما را بیشتر دوست دارم و ترجیح می‌دهم در فیلم سینمایی کار کنم.

روشنایی: ترجیح می‌دهم به جای تلویزیون در سینما کار کنم/ از بازی در «معمای شاه» راضی هستم


بازیگر فیلم سینمایی «هفت ماهگی» در مورد اینکه تعداد مخاطبان سینما و تلویزیون متفاوت است، بیان کرد: ممکن است تعداد مخاطبان تلویزیون بیشتر باشد اما کار در سینما به نوعی حرفه‌ای‌تر است و مخاطب حرفه‌ای خودش هم دارد؛ البته این‌گونه نیست که از کار در تلویزیون دوری کنم اما ترجیحم به جای کار در تلویزیون، کار در سینما است.


بازیگر سریال «معمای شاه» درباره این سریال تاریخی نیز گفت: البته این سریال از نوع تاریخ معاصر است و اکثر مردم هنوز تصویری از این دوران را در ذهن خود دارند. برای مثال سریال «کلاه پهلوی» نیز از این نوع سریال‌ها بود که کار در آن را نیز دوست داشتم.


وی در پاسخ به اینکه آیا از کار در کنار تیم این سریال و محمدرضا ورزی و بازی اش در سریال «معمای شاه» راضی است یا خیر؟ توضیح داد: صد درصد از بازی در سریال «معمای شاه» راضی هستم و به غیر از آقای ورزی که به کار مسلط بود، کسی که از او نامی برده نمی‌شود آقای عجمی، دستیار اول کارگردان بود که راهنمایی‌هایش راهگشا بود و اشراف کاملی به کار داشت. همچنین رهام مخدومی، بازیگردان و بازیگر نقش «تیمسار نصیری» نیز بسیار در کار من موثر بود و برای من کار کردن با این سه عزیز خیلی خوب بود.


روشنایی در پایان تاکید کرد: از طرفی کار کردن با بزرگان تئاتر مثل میکائیل شهرستانی و قطب الدین صادقی و خیل بازیگران مطرح در این مجموعه، برای من نوعی کلاس به حساب می‌آید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
کارگردان مجموعه "فراری " در گفتگو با دیباچه مطرح کرد؛

مایل نیستم رسانه ها و بویژه صدا و سیما عنوانی را به سریال « فراری » نسبت دهند!

۱۲:۵۷  -  ۱۳ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با نگین صدری زاده، از پژوهشگران و نویسندگان موفق و پرکار عرصه کودک و نوجوان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طرح توسعه زبان و ادبیات فارسی را در سطح ملی برگزار می‌کند/ کتاب گلستان سعدی به شیوه آسان خوانی برای کودکان عرضه می‌شود

۱۸:۳۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تکواندو در گفت وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

هرگز قول مدال ندادم و اینبار هم هیچ تضمینی نیست!

۲۳:۳۴  -  ۱۶ تير ۱۴۰۳
پژوهشگر موسیقی و طراح و مجری طرح «نخستین شب نغمه‌های اذان ایرانی» در گفتگو با دیباچه:

طرح «نخستین شب نغمه‌های اذان ایرانی» ثبت جهانی می‌شود/ اذان می‌تواند به عنوان یک نغمه و مناجات در زندگی مردم حضور داشته باشد

۱۴:۰۹  -  ۱۱ تير ۱۴۰۳
ملی پوش دوچرخه سواری ایران در گفت وگو با دیباچه مطرح کرد؛

برای موفقیت در المپیک تمام تلاشم را می کنم / نتیجه خوب برای من و ایران یعنی در جمع ۵۰ نفر اول قرار بگیرم!

۱۴:۰۵  -  ۱۱ تير ۱۴۰۳
گلایه های ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال بانوان در گفتگو با «دیباچه»

بخاطر تیم ملی دچار مصدومیت شدید از ناحیه رباط شدم/ فراموش نمی کنم که من را چگونه از تیم خط زدند و احترامم حفظ نشد!

۰۹:۰۰  -  ۰۲ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار