شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۸۰
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۱۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد:
علیرضا کمالی نژاد گفت: تلویزیون رُس بازیگر را می‌کشد و تقریباً تمامی ابعاد یک بازیگر را به نمایش می‌گذارد و در این صورت بکارت و جذابیت بازیگر برای مخاطبان از بین می‌رود.

«علیرضا کمالی نژاد» درباره تفاوت بازیگری در سینما و تلویزیون به خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه گفت: تفاوت را می توان در اندازه قاب تلویزیون و پرده سینما در نظر گرفت اما برای من بازی در این دو مدیوم، تفاوتی وجود ندارد و تمام تلاشم را برای کارم انجام می دهم.

علیرضا کمالی: تلویزیون رُس بازیگر را می‌کشد/ سعی می‌کنم در تلویزیون پُر کار نباشم

وی تصریح کرد: البته فیلم های سینما چون با سرمایه شخصی ساخته می شوند این روزها در بین عوام از اعتبار بیشتری برخوردار است، البته تلویزیون اگر در شرایطی مناسبی باشد از اقبال بهتری برخوردار است.


بازیگر سریال «انقلاب زیبا» در پاسخ به اینکه حضور در کدام مدیوم را بیشتر دوست دارد، گفت: هم در سینما و هم تلویزیون کار می کنم و در حال حاضر در سریال «نفس» جلیل سامان کار می کنم و در سینما هم گاهی بازی می کنم. سینما و تلویزیون را دوست دارم البته سعی می کنم در تلویزیون پُرکار نباشم.


وی که با فیلم سینمایی «سد معبر» در جشنواره فیلم فجر امسال حضور دارد، در توضیح اینکه چرا در تلویزیون پُرکار نباشد، اظهار کرد: اگر بخواهم به صورت عامیه بگویم، تلویزیون رُس بازیگر را می‌کشد و تقریباً تمامی ابعاد یک بازیگر را به نمایش می‌گذارد و در این صورت بکارت و جذابیت بازیگر برای مخاطبان از بین می‌رود و اگر سریال بازی کردن دو یا سه بار پشت سر هم اتفاق بیفتد، دیگر چیزی برای ارائه به تماشاگر وجود ندارد و فرصتی هم برای تجدید قوا پدید نمی‌آید.


کمالی نژاد در پایان تاکید کرد: ترجیح می دهم هر سه الی چهار سال یک بار در سریال تلویزیونی حضور داشته باشم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار