پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 21 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۷۰
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۱ - ۳۰ دی ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد
سعید ذهنی آهنگساز، امسال در جشنواره تئاتر و فیلم فجر حضور ندارد زیرا معتقد است آثار پیشنهادی ضعیف بوده اند.
سعید ذهنی آهنگساز عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما که آهنگسازی آثار زیادی را بعهده داشته و سال پیش با چند اثر نمایشی و سینمایی در دو جشنواره تئاتر فجر و فیلم فجر حضور داشت درباره فعالیت های اخیرش به خبرنگار تئاتر پایگاه خبری دیباچه گفت: بر خلاف سالهای گذشته امسال آهنگسازی هیچ اثری را بعهده نداشته ام و در جشنواره تئاتر و فیلم فجر حضور ندارم.

سعید ذهنی: کم کاری را بر کار ضعیف ترجیح می دهم!

این مدرس کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر فجر در ادامه گفت: دلیل کم کاری ام این است که آدم گزیده کاری هستم و به کیفیت آثار پیشنهادی اهمیت زیادی می دهم؛ در نتیجه زمانی که پیشنهاد ویژه ای ندارم ترجیح می دهم کار نکنم.
ذهنی درباره فعالیتش در عرصه تلویزیون گفت: قرار است آهنگسازی سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» را انجام دهم و منتظرم آقای حجت  قاسم زاده اصل کارگردانی و تولید سریال را به پایان برسانند تا من کارم را شروع کنم.

سعید ذهنی مدرس دانشگاه‌های هنر، هنرهای زيبا، آزاد، سوره، فارغ التحصیل كارگردانی تئاتر از دانشكده هنرهای زيبا است و تاکنون برای فیلم ها و تئاترهای بسیاری آهنگ ساخته است«عشقه» به كارگرداني محمد رحمانيان و حبيب رضایی، «تقصير و 32 دقيقه از ماجرا»به كارگردانی فرهاد آئيش، «دختر گل فروش»به كارگردانی پروانه مژده، «دايره گچی قفقازی» به كارگردانی حميد سمندريان نمایش هایی هستند که ذهنی آهنگسازی آن را به عهده داشته است.

این هنرمند همچنین برای بیش از 24 فیلم بلند و 20 سریال موسیقی متن ساخته است؛ که «پیدا و پنهان»، «پلکان»، «رویارویی»، «همراه» «موج و صخره» «کت جدایی»
همراه» و «رویارویی» از آن جمله اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها