پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰  |  Thursday, 02 December 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۵۳۶
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۰۹ - ۳۰ دی ۱۳۹۵
در روز پایانی دی و اولین روز بهمن ماه فیلم های سینمایی و تلویزیونی متنوع و تکراری روی آنتن شبکه های سیما می رود.

به گزارش دیباچه، فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «دیوارهای یخی»، «ریسمان سبز»، «جک ناقلا»، «میان ماندن و رفتن»، «به‌سوی مقصد»، «برای آنها که دوستشان داریم»، «سایه‌های شهر»، «چهره‌خوان»، «کی 20»، «آفتاب بعد از بارون»، «هفت»، «تراست»، «درخواست نهایی»، «تک تیرانداز»، «گوریل سفید»، «الا و دوستان»، «طوفان سهمگین»، «برنامه دایناسور»، «تغییر چهره»، «در جستجوی خوشبختی»، «پرونده ناتمام»، «یک اتفاق ساده»، «توئیتی و سفر به دور دنیا در 80 روز»، «شمشیر اژدها»، «پایپر پنگوئن و ماشین پرنده‌اش»، «شیر سنگی»،«تسویه حساب»، «حکم تیر»، «بی‌ قید و شرط» و «50 به 1»، «اصلاح داستان زندگی»، «بازگشت به خانه» و « سرآشپز» پنج‌شنبه 30 دی و جمعه 1 بهمن از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

فستیوال فیلم های تکراری سیما در اولین روز بهمن ماه

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «دیوارهای یخی» به کارگردانی «محمود معظمی»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم سینمایی با بازی «فرخ نعمتی» و «مهران رجبی» خواهیم دید: پس از حادثه دلخراش سینما «رکس آبادان» عده‌ای از زندانیان در بند «ساواک» که احتمالاً اسنادی از دست‌داشتن «ساواک» در این آتش‌سوزی در اختیار داشتند کشته شدند ولی یکی از آنان موفق به فرار می‌شود. کمیته ضد خراب‌کاری «ساواک» برای دست یافتن به زندانی فراری دست به کار می‌شود و از طریق نفوذ یک گروه از دانشجویان انقلابی قصد دارند به زندانی فراری دست پیدا کنند... .

*************************************

فیلم تلویزیونی «ریسمان سبز» به کارگردانی «علیرضا امینی»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «ماریا» دختری مسیحی، در حال نوشتن پایان‌نامه‌اش برای دانشگاه است که موضوع آن دلیری و مقام شهید است. در حالی که او با کمک همکلاسی‌اش «فاطمه» تحقیقات خود را کامل‌تر می‌کند به‌طور مرتب در رویاهای شبانه خود تصویری از یک زن با چادر که کودکی را در آغوش گرفته می‌بیند. وی درصدد برمی‌آید تا تعبیر خوابش را پیگیری کند. با پیداکردن وصیت‌نامه جاسازی شده یک شهید در جلد یکی از کتاب‌های مرجع تعبیرخواب سرنوشت او تغییر می‌یابد... .

در فیلم تلویزیونی «ریسمان سبز»؛ «ساره بیات»، «امیرحسین رستمی»، «امیرحسین صدیق» و «آتش تقی‌پور» هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************


شبکه دو سیما

انیمیشن سینمایی «جک ناقلا» به کارگردانی «یورگن لردام»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «جَک» خرس کوچکی است که از گونه بسیار کمیابی می‌باشد و نسل آن رو به انقراض است. محل اصلی زندگی «جک» جنگل‌های استوایی است اما مدتی است او از سرزمین خود به دور افتاده و در منطقه‌ای سردسیر به همراه یک روباه به‌نام «ریتا» و در نزدیکی خانه مرد مهربانی به‌نام «جان» زندگی می‌کنند. در این بین افراد مختلفی به دنبال این هستند که «جک» را به دست بیاورند، از جمله تاجری به‌نام «ماکسی میلیان»، دانشمند شبیه‌سازی به نام پروفسور «اِستریکس» و همچنین یک جانورشناس به‌نام دکتر «استورم درانگ» که ...

*************************************

فیلم تلویزیونی «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی «بهروز شعیبی»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی آمده است: «مجید»، جوانی که همه راه‌های پیش روی خود را برای ادامه زندگی بدون نتیجه می‌بیند، با طلا و دلاری که صاحب‌خانه‌شان در اختیارش گذاشته تا برای دخترش جهیزیه تهیه کند، به سمت «قشم» فرار می‌کند. دوست صمیمی «مجید»، «عطا» که قبلاً پا در این‌راه قرار داده بود توسط شخصی به نام «عبدل» قرار بود از مرز رد شود اما از او خبری نیست. «مجید»، در قهوه‌خانه «دشت‌یار» «عبدل» را پیدا می‌کند و با او همراه می‌شود... .

«ساعد سهيلي»، «جواد عزتي» و «محمود جعفري» در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «به‌سوی مقصد» به کارگردانی «جوزف سارخبت»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 15:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یک کارگر ساده سیاهپوست در ساختمانی مشغول به کار است. که به طور اتفاقی وارد یک بیمارستان می شود. در اثر کارهایی که انجام می دهد و مهارتی که از خود بروز می دهد، مورد توجه رییس بیمارستان قرار گرفته و کم کم دستیار یک دکتر می شود. اما در اثر اتفاقی که می افتد تبدیل به ...

*************************************

فیلم سینمایی «برای آنها که دوستشان داریم» به کارگردانی «تاکو شینجو»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی «تورو اموری» و «کاتسوتاکا فروهاتا» آمده است: ارتش «ژاپن» تصمیم می‌گیرد برای مقابله با نیروهای آمریکایی مستقر در اقیانوس آرام که به «ژاپن» نزدیک می‌شوند از خلبانان انتحاری استفاده کند و با ایجاد وحشت میان آنها تصور حمله به خاک «ژاپن» را از سر آنها بیرون کند. خلبانانی که برای این مأموریت انتخاب شده و داوطلب حمله به ناوهای آمریکایی هستند، برای آموزش و پس از آن انجام عملیات، به پایگاهی نزدیک شهر «چیران» اعزام می‌شوند که ...

*************************************


شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «سایه‌های شهر» به کارگردانی «مرتضی آتش زمزم»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی «مجدی مشموشی» و «پولین حداد» خواهید دید: «میشل» مردی لبنانی که از همسر اولش جدا شده است و همسر دومش «آیدا» که باردار است در یک حادثه جان خود را از دست داده است. او دچار مشکلات روحی می‌شود؛ تا اینکه توسط افرادی ناشناس به او اطلاع می‌دهند که همسرش زنده است و در اسارت آنهاست و در صورت حمل یک کیف که شامل تجهیزات هسته‌ای است به «ایران»، همسرش را آزاد می کنند! چندی بعد توسط گروه «حزب الله» او متوجه می‌شود که بازیچه «موصاد» شده است. او درگیر این قضایا می‌شود تا اینکه در نهایت گروه «حزب الله» و «موصاد» با یکدیگر درگیر می‌شوند و «آیدا» در این درگیری به قتل می‌رسد... .

*************************************

فیلم سینمایی «چهره خوان» به کارگردانی «جای ریم هان»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «نائه کيونک» پسر يک خانواده‌ي اشراف‌زاده است که خانواده‌ي آنها در اثر خيانت پدر او شهرت و اعتبار خود را از دست داده و «نائه» با تنها پسر 17 ساله‌ي خود و برادر همسر متوفي خود در گوشه‌اي دور زندگي مي‌کند. «نائه» توانايي خواندن چهره و حدس‌زدن در مورد حالات رواني و شخصيت افراد است. او براي ادامه‌ي زندگي به شهر مي‌رود و شروع به کار خواندن چهره مي‌کند! به‌زودي آوازه‌ي او همه جا را مي‌گيرد و شاه که در حالت بيماري است از او مي‌خواهد تا با ديدن چهره‌ي درباريان در مورد احتمال خيانت آنها به وليعهد تحقيق کند... .

در این فیلم «کانگ هو سونگ» و«جانگ جی لی» هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «کی 20» به کارگردانی «شیماکو ساتو»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم آمده است: شخصي به‌نام «کي 20» در جامعه ژاپن وجود دارد که تمام چيزهاي با ارزش طبقه  مرفه را به يغما مي‌برد و پليس به هيچ‌عنوان نمي‌تواند او را دستگير کند! او که در واقع کارآگاه معروف «آلکچي» مي‌باشد پاپوشي را براي «راندو» ستاره سيرک درست مي‌کند تا او را به عنوان «کي 20» دستگير کنند... .

«کونه شیرو تاکه شی»، «ماتسو تاکاکو» و «ناکامورا تورو» بازیگران این فیلم هستند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون» به کارگردانی «کامبیز کاشفی»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 10 به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «سعيد سرمدي» خلافکار سابق، چند روز مانده به زايمان همسرش، به جرم سرقت دستگير مي‌شود. همه شواهد عليه اوست. فيلم مداربسته از حضور «سرمدي» در سرقت حکايت مي‌کند، اما مدتي که او در بازداشت است باز هم سرقت‌هايي انجام مي‌شود که «سرمدي» در تمام اين سرقت‌ها حضور دارد! با پيگيري پليس مشخص می‌شود که «سعید» يک برادر دوقلو به‌نام «وحيد» دارد که از وجود او بي‌خبر بوده و اين سرقت‌ها توسط وي صورت گرفته... .

در این فیلم تلویزیونی «کامبیز کاشفی»، «وحید محبوب‌بشری» و «فرح گل‌سفیدی» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «هفت» به کارگردانی «محمود معظمی»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «رویا نونهالی» و «سام درخشانی» خواهید دید: «فرهاد» همراه چند تن از همدستانش برای دسترسی به اطلاعات سری یک بانک با همکاری معاون شعبه دست به این سرقت می‌زند و در این ماجرا معاون شعبه تیر می‌خورد و همدست «فرهاد» که «محمود» نام دارد و وظیفه حک‌کردن اطلاعات بانک را داشته نیز تیر می‌خورد و به کما می‌رود... .

*************************************

فیلم سینمایی «تراست» به کارگردانی «الکس برور» و «بنجامین برور»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: گروهبان «جیم» و «دیوید»، دو پلیس جوانند که از شغل و حرفه‌ی خود ناراضی هستند. تا اینکه روزی «جیم» به «دیوید» پیشنهاد می‌دهد که در حل پرونده‌ای به او کمک کند. پرونده مربوط به عده‌ای قاچاقچی است که انبار مواد قاچاق را در خانه‌ای به دور از شهر مخفی کرده‌اند. «جیم» و «دیوید» پس از تحقیقات فراوان موفق می‌شوند محل انبار را کشف کنند... .

 «نیکلاس کیج»، «الیجاح وود» و «اتان سوپلی» در این فیلم سینمایی بازی کرده‌اند.

*************************************


شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «درخواست نهایی» به کارگردانی «جی سی چاندور»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

داستان فیلم در مورد شرایط بد مالی یک شرکت در «وال استریت» است. شرکت در حال تعدیل نیرو است اما همان‌شب یکی از کارمندهای تحلیل‌گر متوجه می‌شود شرکت ورشکسته شده است. مدیران رده بالای شرکت شبانه جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند از فردا صبح قبل از آنکه ماجرای ورشکستگی لو برود، سهام شرکت را بفروشند! کارمندان شرکت حق خروج ندارند تا کسی نتواند خبر ورشکستگی را لو بدهد. آنها با دروغ و کلک موفق می‌شوند بخش عمده ای از سهام را به فروش برسانند که ...

در فیلم سینمایی «درخواست نهایی»؛ «زاچاری کونیتو» و «استنلی توچی» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «تک تیرانداز» به کارگردانی «آنته کی اولیسن»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی «کیم بودنیا» و «ترین دیرهولم» آمده است: دولت «دانمارک» با وجود شعارهای طرفداری از محیط زیست قرار است قرارداد استخراج نفت در یخ‌های شمالی این کشور با آمریکا را امضاء کند. روزنامه‌نگاران و مدافعان محیط زیست با این قرارداد نفتی مخالف هستند چون اعتقاد دارند دولت برخی مسائل این قرارداد را پنهان کرده است! یک مرد طرفدار محیط زیست، اطلاعاتی را به یک خبرنگار می‌دهد تا با چاپ این اطلاعات جلوی قرارداد گرفته شود، اما اطلاعات چاپ نمی‌شود و او نیز منتظر نمی‌ماند و برای جلوگیری از  این قرار داد به کسانی که در این ماجرا سهیم هستند با اسلحه دوربین دار شلیک می کند! او حتی تهدید کرده به وزرای دولت شلیک می‌کند... .

*************************************


شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «گوریل سفید» به کارگردانی «آندراس جی ساچر»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «اسنو» تنها گوریل سفید رنگ دنیاست! او در باغ وحش بیشتر از همه‌ی حیوانات مورد توجه قرار می‌گیرد، بچه‌ها او را دوست دارند اما گوریل‌های دیگر نمی‌فهمند که چه چیزی در این موجود عجیب و غریب جالب توجه است. او با کمک یک پلنگ سیاه و «پائولو» که دختری کوچک و باهوش است نقشه‌ای برای ملاقات پنهانی با فردی در سیرک می‌کشد که می‌تواند به او کمک کند تا به یک گوریل عادی تبدیل شود اما... .

*************************************

فیلم سینمایی «الا و دوستان» به کارگردانی «تانیلی ماستونن»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: «الا» و چند شاگرد دیگر در مدرسه‌ای معمولی اما صمیمی و با معلمینی مهربان و دلسوز مشغول تحصیل هستند، اما مردی ثروتمند برای تأسیس پیست اتومبیل‌رانی تصمیم می‌گیرد مدرسه آنان را خراب کند «الا» و دوستانش به پشتوانه همت خود و با کمک معلم‌ها و بزرگ‌ترها از هیچ‌کاری دریغ نمی‌کنند تا نگذارند مدرسه آنها تخریب شود و بالاخره مرد ثروتمند و مغرور مغلوب آنها می‌شود و مدرسه دوباره جان گرفته و شور و اشتیاق به شاگردان باز می‌گردد.

در این فیلم «ارو میلونوف»، «کری کتونن» و «فرجا تیجونسالو» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

*************************************

فیلم سینمایی «طوفان سهمگین» به کارگردانی «دنیل لوسکو»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی «کسپر ون دین»، «مایکل بیچ» و «سارا لیوینگ» خواهیم دید: درپی آزمایش‌های علمی در یک پایگاه تحقیقاتی طوفان عظیمی رخ می‌دهد. در ابتدا مجریان پروژه که از سوی دولت «آمریکا» دست به اجرای عملی زده‌اند امیدوارند که این پروژه تأمین‌کننده انرژی باشد اما حاصل آن یک تخریب بزرگ است که همه دنیا را تهدید می‌کند. دولت «آمریکا» در خاتمه این عملیات وقت‌کشی می‌کند و این باعث بروز یک فاجعه می‌شود و افراد بسیاری از میان محققین و مردم بی‌گناه قربانی می‌شوند و در نهایت با کمک یک دانشمند از خود این پروژه دستگاه و موتور اصلی منهدم شده و از ادامه فجایع جلوگیری می‌شود. ولی ...

*************************************

فیلم سینمایی «برنامه دایناسور» به کارگردانی «سيد بنتس»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 20:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با نقش‌آفرینی «ناتاشا لورينگ»، «ريچارد ديلان»، «مت كين» و «پيتر بروك» آمده است: «اناتان مرچنت» يك كاشف است و در انجمن حيوانات پنهان فعاليت مي‌كند! به همراه گروهش عازم «كنگو» مي‌شود. آنها قصد دارند به دنبال نشانه‌هايي از حيوانات كمياب در اينجا باشند اما با چيز شگفت‌انگيزتري روبرو مي‌شوند. آنها متوجه مي‌شوند كه به‌خاطر بعضي آزمايشاتي كه توسط شركت‌هاي غربي به دنبال كسب سود و منفعت مادي در اين منطقه انجام شده است، موجودات ماقبل تاريخ مجددا امكان حيات يافته‌اند! «لوك» پسر «جاناتان» كه در اين سفر  همراه اوست از تمام رويارويي‌هاي خودشان با اين موجودات فيلم‌برداري مي كند ... .

*************************************


شبکه تماشا

فیلم سینمایی «تغییر چهره» به کارگردانی «جان وو»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 20 از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان با بازی «جان تراولتا» و «نیکلاس کیج» خواهیم دید: دو مرد یکی خرابکار و دیگری پلیس باعث کشته شدن فرزند پلیس می‌شود! پس از سال‌ها جستجو متوجه می‌شوند که «آرچر» (خرابکار) در حال خروج از کشور به همراه برادرش است، که در یک تعقیب و گریز «آرچر» دستگیر و خودش بر اثر حادثه‌ای به کما می‌رود! در بازجویی از برادرش مشخص می‌شود که قصد خرابکاری در شهری را دارند پس برای اینکه متوجه شوند جریان چیست، پلیس «شون» با جراحی روی صورت تغییر چهره داده و شبیه «آرچر» می‌شود و به زندان می‌رود تا با برادر او صحبت کند! از طرفی «آرچر» اصلی به هوش می‌آید و از جریان خبردار شده و ...

*************************************

فیلم سینمایی «در جستجوی خوشبختی» به کارگردانی «گابریل موکینو»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 20 از شبکـه تماشا پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی «ویل اسمیت»، «تاندی نیوتون» و «جادن اسمیت»، داستان واقعی زندگی «کریس گاردنر» را خواهیم دید! «کریس» خرد‌ه‌فروش اسکنرهای پزشکی است که به همراه «لیندا» و پسر کوچکش «کریستوفر» زندگی بسیار سختی دارند. وضع مالی «کریس» بسیار بد است. او که توانایی پرداخت اجاره خود را ندارد صاحبخانه‌اش بیرونش کرده و از این رو «لیندا» نیز او را ترک می‌کند. «کریس» که هم باید پدر خوبی باشد و هم خرج «کریستوفر» را تأمین کند دچار مشکل شده است... .

*************************************


شبکه شما

فیلم تلویزیونی  به کارگردانی «صادق پروین آشتیانی»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 23 از شبکـه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: دادستان شهر «خوی» درگیر پرونده­ای با موضوع تجاوز و آدم‌ربایی است که این پرونده جنبه فرا استانی پیدا کرده و رأی نهایی­اش با اشد مجازات صادر شده است. وکیل پرونده که آدمی درستکار نیست سعی می­کند حکم اعدام را به تأخیر بیندازد اما دادستان که به دنبال احقاق حق و اجرای عدالت است نمی­پذیرد که ...

«حسن عباسی»، «سعید داخ»، «خسرو دستگیر»، «فاطمه شکری» و «سهند جعفری‌زاد» در فیلم تلویزیونی«پرونده ناتمام» هنرنمایی کرده‌اند.

*************************************

فیلم تلویزیونی «یک اتفاق ساده» به کارگردانی «حسن حسینی» و «مجید عکاف‌زاده»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 13:30 از شبکـه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: «کمال» با همسرش مشکلاتی دارند و مدام باهم مشاجره می‌کنند. روزی «کمال» تصمیم می‌گیرد بعد از بازگشت از محل کار تکلیفش را با همسرش روشن کند و این مسأله را برای همیشه حل کند. او هنگام برگشت به خانه با جعبه‌ای شیرینی و هدیه‌ای که برای نوه کوچکش گرفته است به منزل باز می‌گردد. «مهین» با دیدن هدیه و شیرینی گمان می‌کند همسرش برای سال‌روز تولدش تدارک دیده است و خوشحال شده و تغییر رویه می‌دهد. کمال متوجه موضوع می‌شود و برای اینکه اوضاع به‌هم نریزد تصمیم می‌گیرد هر طور شده شبانه برای همسرش انگشتری تهیه کند. او به سراغ دوست طلا فروشش می‌رود و این آغازی است برای اتفاقات طنز و دیدنی....

در فیلم تلویزیونی «یک اتفاق ساده»؛ «پوراندخت مهیمن»، «محمد نریمان» و «حسن جویره» بازی کرده‌اند.

*************************************


شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «توئیتی و سفر به دور دنیا در 80 روز» به کارگردانی «چارلز ویسر»، پنج‌شنبه 30 دی‌ماه ساعت 19:30 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: مادربزرگ روزی به پارک «لونی» می‌رود و متوجه می‌شود که پارک به علت بدهی تا هشتاد روز دیگر تعطیل می‌شود! مادربزرگ برای اینکه پارک دوباره مورد توجه قرار گیرد، یک قرار با سرهنگ «رین فایر» که از اعضای باشگاه «لونی» است، می‌گذارد. او قرار می‌گذارد که اگر «توئیتی» از گربه‌ها بسیار باهوش‌تر باشد و بتواند ظرف هشتاد روز دنیا را بگردد و اثر انگشت هشتاد گربه را جمع کند آنان پارک را تعطیل نکند. این قضیه توجه مردم را بسیار جلب می‌کند و فردای آن روز «توئیتی» عازم سفرش می‌شود و ماجرا آغاز می‌شود... .

*************************************

انیمیشن سینمایی «شمشیر اژدها» به کارگردانی «آنتونی ژتو»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 14:30 از شبکـه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: هیولایی به نام «گراز ارباب» به شهر حمله می‌کند، تنها چیزی که می‌تواند او را شکست دهد شمشیر اژدها است که در جایی پنهان است و محل آن را تنها پرنده‌ی افسانه‌ای می‌داند. حاکم که مدت‌هاست می‌خواهد کلانتر را از کار بیکار کند، در شهر مسابقه‌ای ترتیب می‌دهد که برندۀ آن صاحب پرنده‌ی افسانه‌ای می‌شود... .

*************************************

انیمیشن سینمایی «پایپر پنگوئن و ماشین پرنده‌اش» به کارگردانی «میشائیل شلپ»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 19:30 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «پایپر» پسر مخترع شهر پنگوئن‌هاست. او در آرزوی ساخت ماشینی است که بتواند با آن پرواز کند. «پایپر» دست به ابتکارات زیادی می‌زند و تمام توانش را برای رسیدن به آرزوی پرواز به کار می‌گیرد اما همه ماشین‌ها ابداعی‌اش عملاً به پرواز در نمی‌آیند تا اینکه... .


شبکه افق

فیلم سینمایی «شیر سنگی» به کارگردانی « مسعود جعفری جوزانی»، جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 20:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم که «علی نصیریان»، «عزت الله انتظامی» و «حمیدجبلی» نقش‌آفرینی کرده‌اند؛ خواهیم دید: جسد يك انگليسي كه با داس كشته شده، در منطقه‌ی‌ «بختياري»، روي لوله‌هاي نفت پيدا مي‌شود! «كوهيار»، پسر رييس طايفه‌ی «علي‌يار» و «خدامراد»، كه مجسمه‌ی شير سنگي مي‌سازد، جسد را مي‌بينند و دفن مي‌كنند! مأموري به‌نام «عامري» براي پيگيري قتل و دستگيري قاتل به منطقه اعزام مي‌شود. يك ديپلمات انگليسي نيز او را راهنمايي مي‌كند. «عامري»،‌ »كوهيار» را قاتل مي‌داند... .

*************************************


شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «تسویه حساب»، «حکم تیر»، «بی‌ قید و شرط» و «50 به 1» پنج‌شنبه 30 دی‌ماه به‌ترتیب ساعت 11، 17:15، 21، 24 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

*************************************

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «اصلاح داستان زندگی»، «بازگشت به خانه» و « سرآشپز» جمعه 1 بهمن‌ماه ساعت 15:30 ، 17:15 و 21  از شبکه نمایش پخش می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
"تورج نصر " دوبلور برجسته وبازیگرسینماوتلویزیون به دیباچه گفت

تیپ گویی در عرصه دوبله یک هنر فاخراست | باب شدن پخش سریال های چینی و کُره ای بسیار قدیمی، از کمیت وکیفیت هنر دوبله کاسته!

۱۵:۱۳  -  ۱۰ آذر ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با "آرش آصفی" بازیگر سینما و تلویزیون

« سرجوخه » در تلویزیون تابوشکنی کرد | پرداخت به شخصیت‌های امنیتی در تولیدات نمایشی کم رنگ است

۱۳:۱۰  -  ۰۹ آذر ۱۴۰۰
سوال و جواب دیباچه با بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

«شیوا خنیاگر»: با گذشت سال ها، سوژه‌ها به سمت تکرار رفتند و اصالت خود را از دست دادند!

۱۴:۰۳  -  ۰۷ آذر ۱۴۰۰
گپ خودمانی «دیباچه» با علی مشهدی درباره سریال‌های طنزی که روزگاری «خیابان خالی کن» بودند

بازیگران مطرح ِحوزه طنز ، به خاطر متن و قصه خوب سریالها ،درخشیدند/مجری «سریالیست» ایرادهایی ازسریالم گرفت که منطقی نبود/ذره ای تلویزیون ما را درک کند

۱۱:۵۸  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
بازیگر فیلم سینمایی «منصور» در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

محسن قصابیان: «منصور» عِرق ملی وامید را در جامعه بسط می‌دهد

۱۰:۳۷  -  ۰۶ آذر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار